שתף

מתן דיל למען בעלי החיים ברחובות

10:56 08.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

תנו לחיות תכניות: מתן דיל נפגש עם פעילוֹת למען בעלי חיים ברחובות שהתרשמו מתכניתו המהפכנית לטיפול בתחום

 

המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, נפגש הבוקר עם שיר שטיין ואנה רוזנובסקי, פעילות למען בעלי חיים בעיר רחובות, והציג בפניהן את תכניתו העירונית לטיפול בנושא בעלי החיים, שתהווה מהפכה של ממש, באמצעות שורת צעדים שתביא לשיפור וייעול אופן הטיפול בהם, ובדגש על טיפול בנושא עיקורים וסירוסים, ללא תלות בתקציבי המדינה.

 

בבסיס פגישתם עמד הנתון הידוע, כי אחוז גבוה מתושבי רחובות מגדלים בעלי חיים, ומן הצד השני ישנם בעלי חיים רבים השייכים לקהילה רבים אשר נתונים להתעללויות, פציעות ומחלות, דבר אשר עשוי מחד לסכן את חייהם. אין ספק כי תחום זה, אשר הוזנח עם השנים, ראוי שיקבל במה מכובדת והולמת בעיר.

 

במפגש, גיבשו שטיין ורוזנובסקי, יחד עם דיל, מנגנון לשיתוף פעולה עתידי, שבמסגרתו ישמשו גם הן כנציגות בשולחן העגול שיטפל בנושא זה, יחד עם גורמי העירייה והוטרינר העירוני, וכן עלו הצעות ורעיונות לדרך שבה תיושם תכנית העבודה.

 

ראשית, מכיוון שמדובר בתחום שדורש מענה רחב, ימונה יועץ ראש העיר לענייני בעלי חיים. יועץ זה יהיה אחראי על הקשר בין העירייה לפעילים ולציבור, יהווה עבורם דלת פתוחה ואוזן קשבת, ובאחריותו לדאוג לשמר את מדיניות ראש העיר ונהלי ראש העיר ולהביא לידי ביצוע את התכנית כפי שגובשה בנקודות הבאות:


1. הרחבת וחידוש הכלבייה העירונית.
2. הרחבת המחלקה הוטרינרית.
3. הגברת מבצעי עיקור וסירוס ללא תלות בתקציבי המדינה.
5. קבלן משנה לטובת שירותי חילוץ ולכידה 24/7.
6. מענה זמין 24/7 של וטרינר תורן.
7. שינוי נהלים ומדיניות לטובת בעלי החיים בעיר.
8. הרחבת תקציבים לטיפול בבעלי חיים פצועים/חולים.
9. מתקני האכלה.
10. הרחבות ותוספת גינות כלבים.

דיל: "החמימות והלב הרחב של תושבי רחובות באים לידי ביטוי גם באהבתם לבעלי חיים, ואני מקבל פניות רבות מתושבים הטוענים כי אינם מוצאים בעירנו מענה ראוי לצרכיהם. אין ספק כי גם תחום זה ראוי לשינוי מהותי והתכנית שגובשה יחד עם הפעילות תביא לרווחתם של בעלי החיים בעיר"

אנה רוזנובסקי: "שמחה שמצאנו אוזן קשבת ורצון לשנות את הקיים והישן, על מנת לדאוג לעתיד טוב יותר עבור בעלי החיים בעיר. 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...