שתף

משרד החינוך מחזיר להורים ולתלמידים את כספי פולין

10:55 27.07.2020

מה חדש ברחובות

 

לאור הנחיית שר החינוך, יואב גלנט, מתחיל משרד החינוך להשיב לתלמידי החטיבה העליונה, כיתות י"א ו-י"ב, את דמי ביטול מסעות סבב חורף לפולין

        

שר החינוך, גלנט, אמר: "עיכוב כספי המסע לפולין מזה חודשים גרם עוול לתלמידים ולהוריהם. עם כניסתי לתפקיד התחייבתי לתקן אותו, והחל מהיום התלמידים והוריהם יקבלו חזרה את הכסף ששייך להם על-פי דין".

 

ממיפוי שערך המשרד, יחד עם חברות הנסיעה, עולה כי 10,000 תלמידים זכאים להחזר הכספי, כל תלמיד בהתאם להיקף ההחזר המגיע לו על-פי דין, כאשר סכום ההחזר מסתכם ב-20 מיליון ש"ח.

 

תהליך השבת דמי הביטול ייעשה באופן הדרגתי והוא צפוי להסתיים עד לסוף חודש ספטמבר, בהתאם ובכפוף להיערכות של כל חברת נסיעות. כמו-כן, הוא יתבצע באמצעות חברות הנסיעה עמם התקשרו ההורים, או על-ידי בית-הספר.

 

מועד ההחזר צפוי להשתנות מחברה לחברה, ולכן, על ההורים והתלמידים להתעדכן באמצעות חברות הנסיעה, בית-הספר, או דרך פורטל ההורים של משרד החינוך. לרשותם גם יעמוד מוקד טלפוני ייעודי, שנפתח במיוחד לשם ליווי המהלך מראשיתו ועד תומו. במוקדי מידע אלה יוכלו ההורים והתלמידים להתעדכן במועד ההחזר הנוגע להם.

קישורית לפורטל הורים כאן

למוקד הטלפוני: 073-3983966, המוקד יפעל בימים א'-ה' בין השעות 07:30-17:00.

 

המסע לפולין. תמונת ארכיון

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...