שתף

משרד החינוך העניק תעודת הוקרה למחלקת הנוער על הפעילות בזמן הקורונה

17:27 30.08.2020

מה חדש ברחובות

תעודת הוקרה מטעם משרד החינוך הוענקה ל'עירונוער' על הפעילות ההתנדבותית הענפה של בני הנוער בעיר בזמן המשבר ותקופת הסגר מוקדם יותר השנה

 

משבר הקורונה הביא עמו קשיים רבים אבל גם גילה את הפנים היפות של בנות ובני הנוער בעיר. בזמן תקופת הסגר מחלקת הנוער באגף החינוך גייסה את בני הנוער בעיר למערך המתנדבים בשעת חירום לביצוע פעילויות התנדבויות שונות, כגון: אריזות מזון לנזקקים, חלוקת זרי פרחים למשפחות שכולות ביום הזיכרון, סיוע לקשישים ברכישת מזון ותרופות ותמיכה בשימוש אמצעים דיגיטליים בזמן הסגר ועוד.

 

בעקבות פעילויות ההתנדבות בעת המשבר, בחר משרד החינוך להעניק למחלקת הנוער תעודת הוקרה והדגיש את ערכי הערבות ההדדית, המסירות, רוח ההתנדבות והשליחות שגילו בשעת חירום.

 

בנוסף לפעילות ההתנדבותית הענפה, ב'עירונוער' הצליחו להתגבר על המגבלות שהציבה הקורונה והתאימו את הפעילות לכללי הריחוק החברתי החדשים. אולפן העיר LIVE בשיתוף רדיו קול השפלה פעל בכל יום בשעות הצהריים ובו התארחו אמנים ואנשי תוכן, ביניהם: אנשי חינוך, תושבים, ספורטאים, סטנדאפיסטים, אמני חושים, כוכבי ילדים, זמרים, שחקנים וכו'. בנוסף, התקיימו משדרים מיוחדים בחגיגות המימונה, יום הזיכרון, יום העצמאות, יום הזיכרון לנספי סודן ועוד.

 

אבי יוספי, זהר בלום ואפרת צוקרמן עם תעודת ההוקרה

 

 

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "בחודש מרץ האחרון הבנו שהעולם הישן נגמר ועלינו להתאים את עצמנו למציאות החדשה. מחלקת הנוער הצליחה במשימה והפעילות למען בני ובנות הנוער נמשכה גם בתקופה מורכבת זו. אני שמח שבני ובנות הנוער ברחובות לקחו חלק אקטיבי בעת המשבר וגילו מעורבות, אחריות וערבות הדדית".

 

מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן: "תקופת הקורונה זימנה עבורנו אתגרים ושינויים חדשים. אני מברכת את מחלקת הנוער על שהצליחה לרתום את הנערים והנערות לפעילויות התנדבות ועל היצירתיות שגילו אז וגם היום כדי להמשיך את הפעילות למען הנוער שלנו".

 

מנהל מחלקת הנוער, אבי יוספי: "אני גאה בבני ובנות הנוער שלנו המוכיחים בכל משבר ובכל אתגר שיש להם את הכוח להשפיע ולשנות את המצב לטובה. תודה לעיריית רחובות שהאמינה ביוזמות ולמשרד החינוך שראה בנו רשות מובילה בפעילות נוער בחרום".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...