מרפאת שיניים ד”ר דוד עטייה 

מרפאת שיניים ד”ר דוד עטייה

צור קשר

שדה חובה

ראשי

מרפאת שיניים ד"ר דוד עטייה 

אודות

מרפאת השיניים של ד"ר דוד עטיה שמה לה למטרה להעניק למטופליה את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 

המטופלים זוכים ליחס אישי חם, ליווי צמוד לאורך כל זמן הטיפול, זימונים לבדיקות תקופתיות ודאגה תמידית לבריאותם של המטופלים.

 

בזכות טיפולי הכירורגיה המתקדמים המבוצעים במרפאה, היא נחשבת לאחת המרפאות המובילות והמתקדמות ביותר בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה ברחובות.

 

רפואת השיניים הדיגיטלית מביאה שינוי גדול בכל הקשור למכשור ברמת דיוק מקסימלית, נוחות רבה למטופלים וקיצור משך הטיפול. החל מצילום דיגיטלי המצמצם את הקרינה בכ-90%, סריקת שיניים דיגיטלית במקום להשתמש בכף המידה עם החומר הלא נעים שאתם מכירים, תכנון שתלים ממוחשב ב-3D המאפשר דיוק בטיפול והתשלה בהתערבות כירורגית מינימלית.

 

תהליך ייצור הכתרים נעשה באופן ממוחשב ומדויק להפליא ברמת האסתטיקה הגבוהה ביותר.

 

אחת המטרות המרכזיות במרפאת השיניים של ד״ר דוד עטיה היא לשים את נוחות המטופלים שלנו בעדיפות עליונה, ולהשקיע את מירב האמצעים להשיג מטרה זו.

 

לשם כך, הצוות דואג להגיש לכל המטופלים יחס אישי וחם, לשלוח זימונים לבדיקות תקופתיות, לוודא שבמהלך הטיפול המטופלים חווים מינימום כאב ושמירה על קשר גם לאחר סיום הטיפול תוך כדי דאגה לבריאות המטופלים.

 

בנוסף, צוות המרפאה דואג להתעדכן ולהתחדש לגבי טיפולים ומכישורים חדשים מבחינה טכנולוגית הנוגעים לטיפול שיניים, התורמים להקלה בכאב שעלול לצוץ במהלך הטיפול, מצמצמים את כמות הטיפולים הנדרשים ומקצרים משמעותית את אורך הטיפולים השונים.

 

הלקוחות זוכים לטיפול צמוד ולא מתפשר אשר יעניק להם תחושה לא של מרפאה, אלא של בית.

 

ד"ר דוד עטיה עבר הכשרה מיוחדת לשימוש בטכנולוגיות הדיגיטליות והוא ממשיך להתעדכן ולהשתלם בחידושים ובפיתוחים החדשניים ביותר בתחום.

לשיחת ייעוץ וללא התחייבות חייגו: 072-3922144

 

 

שירותי המרפאה

במרפאת שיניים ד"ר דוד עטייה ניתנים טיפולים מגוונים לכל המשפחה


שיקום הפה • טיפולי שורש • יישור שיניים • הלבנת שיניים • סתימות שיניים • טיפולי שיננית • השתלות שיניים • אסתטיקה דנטלית

לפירוט הטיפולים הקליקו על התמונה

שדה חובה

לוח ארועים