שתף

מרכז על"ה ביקרו במרכז התיאטרון לבובות

10:56 02.06.2019

מה חדש ברחובות

חברי מרכז היום של על"ה ביקרו במרכז לתיאטרון בובות בחולון

 

ביום רביעי יצאו מבקרי מרכז היום למבוגר ברחובות של על"ה, העמותה למען המבוגר ברחובות, לטיול במרכז תיאטרון בובות בחולון. לאחר ארוחת הבוקר, יצאו כ-40 מבקרים ממרכז היום באוטובוס בליווי אנשי צוות המרכז, בהם גם תמרה הכהן, רכזת חברה, תרבות וספורט במרכז היום.

 

עם ההגעה אל מרכז התיאטרון, התחלקו המבקרים לשתי קבוצות. קבוצה אחת החלה בהפעלה של תיאטרון בובות, תוך מתן הסברים איך לתפעל ולעבוד עם הבובות. כל מבקר קיבל לידיו בובה והתחיל לעבוד איתה כך שהוא מתחיל ליצור אישיות לבובה. ואילו הקבוצה השניה סיירה במקביל במרכז התיאטרון ומשם המשיכו להדרכה מקצועית של בובנאיות אשר המחישו למבקרים מהו תיאטרון חפצים וכיצד למעשה כל חפץ יכול להפוך לבובה. 

 

 

לאחר מכן נחשפו המבקרים לתיאטראות בובות שונים מכל העולם, הם קיבלו הסברים על תיאטרון צלליות עם גזירי נייר ושמעו הרצאה על ההיסטוריה של תיאטרון הבובות מהמזרח הרחוק ועד להגעתו לאירופה.

 

תמרה הכהן שליוותה את הטיול מטעם מרכז היום אמרה "זה היה טיול מעניין ומוצלח ביותר עבור כלל המבקרים וגם עבורנו המלווים. היציאה ממרכז היום והכניסה לעולם אחר צבעוני ומלא יצירתיות לצד החשיפה לתוכן אחר, הביאו את מבקרי מרכז היום לחוות חוויה שונה לגמרי וליהנות מהחברותא של הביחד. כבר בדרכנו לשם נכנסנו לאווירה שמחה, פצחנו כולנו בשירה ישראלית והאווירה הייתה פשוט מעולה."   

 

על דבריה של תמרה הוסיפה עדי רובינשטיין, מנהלת מרכז היום: "אנו נוהגים אחת לכמה חודשים להוציא את המבקרים לטיול ייחודי לצורך שבירת השגרה, התרעננות ומתן ערך מוסף עבור מבקרי המרכז. לשם כך אנו מבצעים בדיקות מקדימות של המקום, אם הוא נגיש ונוח, מה מרחק מהשירותים וכיו"ב, זאת ועוד לביצוע כל התיאומים הנדרשים על מנת שהטיול יהיה מוצלח ובטוח עבור מבקרי מרכז היום. בהזדמנות זו אני מזמינה את מבוגרי העיר רחובות, לבוא ולהצטרף אלינו למרכז היום. מובטחת להם הנאה מרובה."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...