שתף

מרגש: התלמידה שהחמיצה את תחרות הנואמים הצעירים- נאמה בפני נשיא המדינה

09:08 05.07.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

עלמה תלמידת כיתה ו' מביס שריד לא הגיעה לתחרות הנואם הצעיר העירונית היות ואושפזה באותו היום. הנשיא הרצוג ורעיתו ביקרו בבית החולים במסגרת ביקור מתוכנן שלהם ופגשו את עלמה. הרופאים סיפרו לנשיא שעלמה מאוד רוצה ללכת הביתה כדי להספיק ולנאום את הנאום שהכינה. רעיית הנשיא הזמינה אותה להתארח בבית הנשיא ולנאום בפני הנשיא ורעייתו. אתמול התקיים הביקור של עלמה בבית הנשיא

 

 

עלמה, בוגרת כיתה ו בבית ספר שריד רחובות, הוזמנה לפגוש את נשיא המדינה ורעייתו בעקבות התרשמותם מנאום שכתבה כנציגת בית-הספר במסגרת תחרות הנואם הצעיר. הנאום עוסק בעוצמתן של נשים ובמאבקן לשוויון עד לימינו.

 

עלמה התארחה בבית הנשיא בליווי שרה והב מנהלת המחלקה לחינוך יסודי בעיריית רחובות, ורד שגב, מנהלת בית הספר, סיגל כהן ברק המחנכת, בתיה ויינטרוב, הנשיאה לשעבר של מועדון רוטרי והמשפחה של עלמה.  הביקור והסיור היו מרגשים ומחכימים.

 

במהלכם נפגשה עלמה עם נשיא המדינה ורעייתו ונשאה בפניהם את נאומה מעל פודיום הנואמים הרשמי בבית-הנשיא, ברהיטות ובשכנוע עמוק, והרשימה וסחפה את כל המאזינים. הנשיא ורעייתו האזינו בקשב רב, והתרגשו מעלמה המוכשרת, מתוכן הנאום, מן הליווי האינטימי של הצוות החינוכי, ומרוחו הייחודית של בית ספר שריד שאלה בוגריו.


המשתתפים ועלמה הודו לנשיא המדינה ורעייתו על תשומת הלב וההקשבה, ועל אירוח מרגש, מכבד ומשמעותי כל-כך.


מוזמנים לקרוא ולהתרשם מהנאום החשוב.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...