שתף

מצדיעים לצוותי הרפואה

08:25 03.11.2020

מה חדש ברחובות

מרגש: המחווה של תלמידי אמית הלל ברחובות למען צוותי הרפואה והחירום

 

אחרי חודשי פעילות בזום, יצאו תלמידות אמית הלל ברחובות להצדיע לצוותי הרפואה והחירום.

 

הבנות יזמו ובנו תכנית פעולה מותאמת למגבלות הקורונה, חילקו תפקידים ותחומי אחריות לכל התלמידות. שיא הפעילות היה מבצע 'הכרת הטוב', שנערך השבוע, כאשר התלמידות הביאו לתחנות האיסוף מאות חטיפים ודברי מתיקה.

 

המצרכים המתוקים נארזו בשלושה ארגזים ועליהם הודבקו ברכה והערכה בשם כל התלמידות, לאנשי מד"א, המשטרה וצוותי הרפואה במרכז הרפואי 'קפלן'.

 

טל חושן, מרכזת המבצע: "מקבלי המארזים הביעו הערכה לאין ערוך, הצלחנו להפתיע אותם ולחמם להם את הלב בו זמנית. עבורם, מעשה (מבצע) זה, בתקופה כל כך מורכבת כלל לא מובן מאליו. מספיק לראות את העיניים של התלמידות, בכדי להבין שמעשה קטן וטוב הוא גדול ומשמעותי לכל אחד ואחת".

 

יעל זמין - כיתה י' משתפת: "עברנו תהליך של להפיק ולהוציא מבצע מהכח אל הפועל, למרות המרחק בינינו. זו היתה חווייה מספקת, מהנה, מעצימה ומגשימה".


מירי גיל, מנהלת בית החינוך: "בזמן שרוב התלמידות נמצאות שעות רבות מול המסכים, ישנם אנשים רבים ובהם צוותי רפואה  ואנשי כוחות הבטחון שעובדים מאד קשה על מנת לשמור על הבריאות שלנו, התלמידות שמחו לצאת מהמסכים ומהלמידה ולומר לאנשים הנפלאים הללו תודה".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...