שתף

מפעל התרומות הארצי שיוצא מרחובות

15:05 04.04.2019

מה חדש ברחובות

מרחובות יוצא מפעל תרומות ארצי של סלי מזון לפסח: תרומת רשת יוחננוף בשיתוף פעולה עם מתנדבי הגרעין התורני ומכינת "שובו אחים"

 

 

רגע לפני חג הפסח, המזוהה עם ארוחת החג המשפחתית,
תתרום רשת יוחננוף 5,000 סלי מזון למשפחות ברחבי הארץ במסגרת מפעל "משפחה אחת", בשיתוף פעולה עם חבר המועצה אמיתי כהן.רשת "יוחננוף" סופרשוק לכולם משיקה לרגל הפסח מפעל תרומות חדש של סלי מזון למשפחות "קמחא דפסחא". מפעל התרומות מתחיל את פעילותו בפסח הקרוב בפעילות ארצית במסגרתה ייתרמו 5,000 סלי מזון למשפחות ברחבי הארץ בשיתוף פעולה עם מכינת "שובו אחים" שהוקמה לזכרם של שלושת הנערים: אייל יפרח, נפתלי פרנקל וגיל-עד שער ז"ל ומקדמת עשייה חברתית. החלוקה תתבצע בשלוש נקודות שונות: בתאריכים 9-10.4 חלוקה בדרום, 11-12.4 חלוקה בצפון וב14-15.4 חלוקה באזור רחובות מהמכינה הצבאית .

 

אמיתי כהן. פרויקט התנדבותי אדיר

המצוקה המתחזקת בקרב מעמד הביניים המרחיבה את מעגל העוני ומתבטאת בנתוני דוח העוני השנתי של הביטוח הלאומי מעידה על הצורך הגדל. המצב הקיים והצורך בעוד סלי מזון למשפחות המתקשות לעבור את עונת החגים הביא את את איתן יוחננוף מנכ"ל ובעלים של רשת "יוחננוף" ליזום את המפעל החדש למשפחות. הפעילות תגיע גם לצפון ולדרום בהן מתקשות רוב עמותות הסיוע לפעול. בנוסף, רשת "יוחננוף" מקדמת פעילות בסניפים המשלבת את כלל ציבור הקונים ברשת כך שכל אחד יוכל לבחור להשתתף בתרומה בקו הקופות, בסיום כל קניה בכל סכום, החל משקל אחד בלבד.

 

המוצרים שיתרמו יארזו באמצעות מתנדבים מקרב הגרעין התורני בקרית משה ברחובות והתלמידים במכינת שובו אחים בקרית משה ומתנדבים נוספים שיגויסו על ידם. סלי המזון יחולקו על ידי מאות מתנדבים בכל רחבי ישראל, כוללים מוצרים מיוחדים לחג: מצות, יין קידוש, בשר, אורז, שימורים ועוד. מפעל התרומות "משפחה אחת" מושק בימים אלו אך צפוי להיות תחילתה של פעילות לטווח ארוך לתקופת החגים.

 

איתן יוחננוף, מנכ"ל ובעלים רשת "יוחננוף" מציין כי:" כל משפחה ראויה לארוחת חג ולצערנו הרב המציאות של קו העוני מתרחבת ועימה הקושי להתפרנס ולחגוג את פסח עם ארוחת חג מכבדת למשפחה. אנו גאים לתת לקהילה בחזרה והמפעל "משפחה אחת!" רואה את הערבות ההדדית של ישראל כנכס. הדאגה לכלל חלקי החברה הישראלית היא שמוציאה את הצדדים היפים של עמנו. עם ישראל תמיד מוכיח ברגעי קושי שהוא מצליח להתאחד. אני מאמין שגם הפעם התוצאות יהיו מעל ומעבר ונסייע למשפחות רבות לקיים את חג הפסח בכבוד, כמו שמגיע לכל אחד".

 

יוחננוף הוסיף: " אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם המכינה הקד"צ "שובו אחים" ורואים בהם שותף לדרך של נתינה חזרה לקהילה ומודים על חלקם באריזת סלי המזון וחלוקתם למשפחות.

אמיתי כהן , יו"ר דירקטוריון חוויות וחבר מועצת רחובות: "מדובר במבצע "קמחא דפסחא" מהגדולים בארץ אליו נערכנו לאורך חודשים רבים עם רשת "יוחננוף" ומכינת "שובו אחים". זו הזדמנות גדולה להודות לכל מי שלוקח חלק, החל מעיריית רחובות והאגף לשירותים חברתיים וכלה במתנדבים ברחבי הארץ שנרתמו מכל הלב. זוהי זכות גדולה לסייע לכל מי שזקוק בעת מצוקה בתקופת החגים. אני מודה לאיתן יוחננוף על היוזמה המבורכת ומאמין שזהו רק שלב ראשון בדרך ארוכה שעוד נלך יחד ותתרום לקהילה גם במקומות רחוקים יותר בצפון ובדרום. ברצוני אף להודות לחברי המכינה הקד"צ "שובו אחים" והגרעין התורני "אורות חנן" בהובלתו של המנהל רונאל ביבי על כל העשייה הענפה להצלחת הפרוייקט החשוב."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...