שתף

מעונות נעמת לא ייפתחו ביום א'

17:37 29.04.2020

מה חדש ברחובות

 

הודעה להורים שסבורים כי ביום א' המעונות ייפתחו לקבלת ילדים: מעונות נעמת לא יפתחו את שעריהם

 

יו"ר ועד עובדי נעמת הארצית, דינה אלימלך: "הורים יקרים, לאור פרסומים בתקשורת ולאור פניות רבות שלכם נבקש להבהיר: הארגונים המפעילים לא קיבלו כל הודעה על פתיחת המעונות ביום א', והופתעו לשמוע על כך מהתקשורת." מודיעה אלימלך להורים במעונות נעמת.

 

מעונות נעמת לא יפתחו את שעריהם ביום א' הקרוב

 

"הארגונים מעוניינים להשיב את המערכת לפעילות, ולכן, יזמו והציגו, בפני משרד האוצר ומשרד העבודה והרווחה, מודל לחזרה לעבודה במעונות. טרם התקבלה תשובה על כך מהגורמים הרלוונטיים. בין השאר, הדגישו הארגונים כי הם זקוקים לשלושה ימי היערכות לפני פתיחת השערים. לכן, אין היתכנות לפתיחה ביום ראשון." מסבירה אלימלך.


"הורים יקרים, אנו מחכים ומייחלים לפתיחת מעונות היום ומצפים לילדיכם בהתרגשות רבה. אנו עושים ככל שניתן כדי להבטיח את חזרתכם לעבודה, בידיעה שבריאות ילדיכם ורווחתם, ובריאות צוות העובדות, מובטחות, וכי יושקעו המשאבים הנדרשים, כך שהמחיר לא ייפול על כתפיכם. אנו נעדכן בזמן אמת בכל התפתחות." מסכמת דינה אלימלך.

 

דינה אלימלך. יו''ר ועד עובדי נעמת הארצית

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...