שתף

מסיבת סיום - בדרייב אין

10:16 21.07.2020

מה חדש ברחובות

כך מציינים היום את סיום הלימודים: בישיבת הדרום ברחובות ערכו מסיבת סיום- בדרייב אין

 

כיבוד הוגש למכוניות צלם המגנטים הסתובב בין הרכבים לצילומי מזכרת והאירוע כולן הוקרן על מסך ענק באתר הפרדסנות ברחובות תוך שימוש במערכת הגברה עוצמתית

 

בסיום מסע של 6 שנים, בישיבת בנ"ע הדרום  ציינה הישיבה ביום שני בערב באופן ייחודי ויצירתי את החנייה והעצירה לפני יציאת בוגריה להמשך המסע האישי של כל אחד ואחד מהם בישיבות הגבוהות, בישיבות ההסדר ובמכינות.


מתוך רצון להפוך נקודת עצירה זו למשמעותית החליטה הישיבה שהארוע יערך באופן שונה , כך שכל משפחה גרעינית תשב ברכבה, והארוע יתנהל  תוך שימוש בהגברה ובמסכי ענק  כך שכולם ביחד- אך כל אחד שומר על כל הנחיות הזהירות.


הארוע התקיים בחניית אתר הפרדסנות ברחובות . בכניסה לחניה כל משפחה קיבלה מארז  משפחתי של שתיה וכיבוד מפנק לרכב, וצלם המגנטים סובב בין המכוניות וצילם את המשפחות ברכבים למזכרת.


בהמשך למסורת  של הישיבה, הארוע ניפתח בסיום מסכת, ברכת ראש העיר רחובות רחמים מלול, ברכת רשת בנ"ע ע"י מנהל המרחב הרב פלטי גרנות והנהלת הישיבה- ראש הישיבה,הרב דוד טברסקי ,המנהל יעקב ארביב והיועץ יוסי שמש.
בצד החוויתי של הערב נערך משחק קהוט בהשתתפות ההורים והתלמידים לסיכום התקופה, וסרטונים בעריכת התלמידים.
בסוף הארוע כל תלמיד נקרא לבמה לצילום עם הצוות וקבלת תעודת סיום ושי ,ההורים הונחו להישאר ברכבים והצילום נעשה ע"י צלם שהובא לשם כך.


ראש העיר רחמים מלול בירך את הבוגרים בסרטון שצולם מראש: ״גדלתם במסגרת מפוארת, בית חם ואוהב. הצוות כאן תמיד יהיה לכם אוזן קשבת וכתף תומכת. אני מאחל לכם דרך צלחה והחלטות נכונות״


ראש הישיבה הרב דוד טברסקי הודה להורים על ״הבנים האהובים שהפקידו בידי הישיבה, מתוך אמון בדרך החינוך של המקום. אין זה מקרי שבשלב שאנו נמצאים בחניה במסע, לפני המעבר של הבנים לשלב הבא-  אנו עורכים את מסיבת הסיום דווקא בחניה.


עם ישראל זקוק לכל אחד מהבנים בעשיה, בהובלה ובהנהגה,  ואני מאמין בכל אחד ואחד מהם לאחר המסע המשמעותי שעברו בישיבה שימלאו את השליחות הגדולה.״

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...