שתף

ממשיכים להעניק: כולנו משפחה אחת

10:00 22.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בשבועיים האחרונים אלפי ילדים נענו להזמנת עיריית רחובות וחמ"ל "כולנו משפחת אחת" והגיעו לפעילות הפוגה במתחם נינג'ה סטאר בעלות סמלית של 29 ₪ בלבד במקום 80 ש"ח ולמשפחות מגויסי ומגויסות המילואים בכניסה חופשית (בהרשמה מראש)

 

אמיתי כהן: "לאחר שאלפי ילדי העיר הגיעו לרגעי הפוגה ובעקבות הביקוש, ממשיכים עוד שבועיים במחיר המסובסד במתחם הנינג'ה סטאר"

 

בשבועיים האחרונים אלפי ילדים נענו להזמנת עיריית רחובות וחמ"ל "כולנו משפחת אחת" והגיעו לפעילות הפוגה במתחם נינג'ה סטאר בעלות סמלית של 29 ₪ בלבד במקום 80 ש"ח ולמשפחות מגויסי ומגויסות המילואים בכניסה חופשית(בהרשמה מראש).

 

המתחם כולל: מתחם נינג'ה, טרמפולינות, קיר טיפוס, בריכת וויטפול ומתחם ג'ימבורי ומתאים לילדים מגיל שנה ועד גיל 16.

 

"לאור הפניות הרבות והביקוש אנו ממשיכים גם בשבועיים הקרובים בסבסוד המחיר כניסה לתושבי העיר ולמשפחות מגוייסי ומגויסות המילואים" ", אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ומי שעומד בראש מיזם "כולנו משפחה אחת" התומך בלוחמים בחזית ובתושבים שבעורף. "הניצחון שלנו במלחמה ימדד ביכולת של העורף להיות חזק לאורך זמן, ובכך לתמוך בלוחמים בחזית ובשמירה על שגרת החיים במדינה וזה אומר לתת גם אוויר לנשימה למשפחות מגויסות ולהורי וילדי העיר, שמתמודדים עם אתגרים רבים"

 

לדבריו, "תחושת הביטחון נפגעה ואחת המשימות שלנו היא לעלות אותה, באמצעות יצירת רציפות תפקודית ושגרת חירום מותאמת להנחיות. אני רואה את הלוחמים, אני רואה את התושבים, אני רואה את התורמים והמתנדבים - ולא מפסיק להתפעל מהנחישות לנצח ביחד. תודה לאדי ואילן מנינג'ה סטאר זה לא מובן מאליו שככה פתחתם את הדלת למען ילדי העיר"

הפעילות מתקיימת במתחם נינג'ה סטאר – דרך הים 1 רחובות (אמריקן סיטי)


ימי ראשון-חמישי בין השעות 14:00-20:00 | ימי שישי בין השעות 10:00-14:00


מחיר מיוחד ומסובסד לתושבי רחובות 29 ₪ במקום 80 ₪ משפחות המגויסים ומגויסות למילואים הכניסה חינם.


לכל הפרטים>>https://tic.li/zDbjQ6y

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...