שתף

מלי בלכנר מדברת על כוח הריפוי העצמי: ’’אמונה ובריאות נפשית’’

12:53 17.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

במרכז עמדותיה של מלי בלכנר, מטפלת בעלת ניסיון רב ובעלת הקליניקה 'מלכה - מגע מרפא', עומדת האמונה שביכולתנו להביא ריפוי לחיינו

לדבריה של מלי: "הבריאות של האדם נובעת מהאופן שבו הוא מביט על העולם ומנתח את המתרחש בו. ככל שאנו מתמקדים ומנתחים טוב יותר את מציאותנו, כך אנו רוכשים ידע, הבנה וכלים להתמודד עם כל תחומי החיים - בריאות, כאב ומצבים אישיים."

 

 

בלכנר מעודדת לחפש ולגלות צורות חשיבה חדשות, שיכולות להנחות אותנו לדרך הריפוי: "זכרו! הריפוי נמצא בידיים שלכם. תרגלו מחשבות חיוביות ומרפאות, זה כמו אימון בחדר כושר למוח - לאמן את המחשבה להיות מדויקת ולהוביל אתכם לאושר האישי שלכם.

שאלו את עצמכם, אם הכאב יחלוף, האם עדיין תהיו מאושרים? הסיבה לכאב ולסבל היא לעורר אתכם לשינוי בגישת החשיבה שתוביל אתכם לאושר בכל תחום בחיים."

 

מלי בלכנר

היא ממשיכה ומדגישה כי "צורת החשיבה אחראית לכל ההצלחות בחיינו, כולל בריאותנו. אנחנו הרופאים הטובים ביותר לעצמנו. כמו שהגוף יודע לתקוף את עצמו, כך הוא גם יודע לרפא את עצמו. הכל קשור ליצירת איזון בין הגוף לנפש."

 

בלכנר מסכמת: "בכל יום, בדקו את גישתכם כלפי עצמכם וכלפי הגוף שלכם. מה הוא צופן בחובו? איך אתם יכולים להשתמש במחשבה כדי להביא שינוי חיובי וריפוי לחייכם?"

 

מלכה - מגע מרפא

054-7670504

כתובת: הרצל 7, אזור.
 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...