שתף

מינוי חדש במאוחדת: ד’’ר ולרי פיכמן מונה לתפקיד מנהל מחלקה להתמחות ברפואת המשפחה במחוז דרום

12:48 28.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

ד"ר פיכמן בעל כעשרים שנות ניסיון בתחום רפואת משפחה וניהול מערכות בריאות, יהיה אמון על איכות רפואת המשפחה במחוז, הדרכות מקצועיות, עמידה במדדים רפואיים ושיפור השירותים הרפואיים המוצעים ללקוחות הקופה במחוז דרום

קופת חולים מאוחדת גייסה לשורותיה את ד"ר ולרי פיכמן לתפקיד מנהל המחלקה להתמחות ברפואת המשפחה במחוז דרום. במסגרת תפקידו, פיכמן יהיה אמון על איכות רפואת המשפחה במחוז, הדרכות מקצועיות, עמידה במדדים רפואיים ושיפור השירותים הרפואיים המוצעים ללקוחות הקופה במחוז דרום.
בנוסף, ד"ר פיכמן מכהן כמנהל מרכז המכונים שעתיד להיפתח ברחובות ויכלול את מיטב מומחי מאוחדת מתחומים רבים.

 

 

ד"ר פיכמן, בן 53, תושב העיר יבנה, נשוי ואב לבן, הוא מומחה ברפואת משפחה עם למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום. את מינויו קיבל לאחר שורת תפקידים מרכזיים במאוחדת, ביניהם מנהל רפואי מרחבי, אחראי מערך בקרה והדרכת רופאים במחוז דרום ומנהל איכות רפואית. 

 

ד"ר ולרי פיכמן: "אני מודה ומעריך את הבחירה בי למנהל מחלקה להתמחות ברפואת המשפחה במחוז דרום. אני נכנס לתפקידי החדש בתחושת אחריות רבה, שכן מדובר בתקופה מורכבת תוך התנהלות סביב תקופת מלחמת חרבות ברזל. במחוז דרום נמצאות מרפאות רבות שנותנות שירותים רפואיים למבוטחיה תחת אש. המשימה המרכזית שלי ושל כל הצוות הרפואי במאוחדת היא לתת מענה רפואי איכותי, זמין ונגיש הן בשגרה והן בחירום. אני משוכנע כי בעזרת עשרות אנשי הצוותים הרפואיים במרפאות ברחבי המחוז נעמוד בכל המשימות והמטרות שלנו".

 

מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב:"הצטרפותו של ד"ר ולרי פיכמן כמנהל מחלקה להתמחות ברפואת המשפחה במחוז מהווה חיזוק משמעותי של שדרת הניהול הרפואי. אין לי ספק שעם ניסיונו העשיר יוכל ד"ר פיכמן להוביל את איכות הרפואה במחוז קדימה לרווחת לקוחותינו".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...