שתף

מינוי חדש: אביגיל מזור מנהלת בית ספר נבון

13:32 13.07.2020

מה חדש ברחובות

שנה חדשה – מנהלת חדשה: אביגיל מזור נבחרה למנהלת  ביה"ס נבון


מזור שהייתה סגנית ומ"מ מנהלת בית החינוך היסודי ממלכתי "נבון", תנהל אותו  בשנה הבאה


אביגיל מזור בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בארגון וניהול מערכות חינוך, כיהנה ב-23 השנים האחרונות בתפקידי ניהול והוראה. מזור הייתה בעבר מחנכת ורכזת השפה העברית, ובשנים האחרונות שימשה כסגנית ומ"מ מנהלת ביה"ס הממלכתי ע"ש יצחק נבון.


יחד עם מנהלת ביה"ס והצוות החינוכי הובילה אביגיל את תהליך עיצוב הייחודיות בבית הספר, והנחתה את צוותי המורים לעברית והסטודנטים להוראה מהמכללה האקדמאית "אחווה", ביזמות וגמישות פדגוגית, במתן משוב מקדם הוראה-למידה, בהטמעת דרכי למידה חדשניות ועוד. 


לאחר הבחירה בה למנהלת בית הספר סיפרה אביגיל: "אני מאמינה ביצירת תשתית ערכית הדוגלת בסובלנות, כבוד ומתן מקום לייחודיותו של הפרט. לפיכך, אני רואה חשיבות רבה בהכרת הייחודיות והחוזקות של כל תלמיד ותלמידה, טיפוחם והעצמתם על ידי הצוות החינוכי. אני והצוות החינוכי של ביה"ס שואפים למצוינות אישית של כל תלמידה ולתמיד, ורואים את חובתנו ושליחותנו בהכשרת התלמידים לגילוי אחריות במעגלי חייהם השונים, לחיזוק כישוריהם הקוגניטיביים והחברתיים, תוך ציודם בכלים ומיומנויות להתמודדות עם אתגרים שהעשורים הבאים מזמנים להם".


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "אני בטוח שאביגיל תמשיך להוביל את התלמידים להישגים וערכים כפי שעשתה עד כה בעבודתה החינוכית, אנו מאחלים לה ולבית הספר הצלחה רבה".


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך: "כבר למעלה משני עשורים שאביגיל לוקחת חלק פעיל החינוך, הוראה וניהול. אנו שמחים על בחירתה כמנהלת בית הספר נבון ומאמינים כי בית הספר ימשיך להגיע להישגים תחת הנהגתה".
שרה והב, מנהלת מחלקת חינוך יסודי: "אני מברכת על בחירתה של אביגיל למנהלת בית הספר "נבון" ובטוחה בהצלחתה".

 

מנהלת בי"ס נבון- אביגיל מזור

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...