שתף

לרגל יום האישה הבינלאומי: הכירו את ארבע הנשים מהרצפלד שכובשות ’פסגות’

16:32 07.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

עדי באומגרטן, שביט כינור, יעל קדם ואטס ודבורה ברקולין, שעובדות במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד מקבוצת כללית, כובשות פסגות מקצועיות ואישיות כל פעם מחדש. בזכות זאת, ובזכות העשיה המקצועית שלהן, הן נבחרו לכבוש הפעם פסגה חדשה: להשתתף בתוכנית 'פסגות' – תוכנית העתודה הניהולית של כללית לבתי החולים המיוחדים

 

 

עדי באומגרטן, משמשת כפיזיותרפיסטית במרכז הרפואי: "במסגרת תפקידי, אני מטפלת במטופלים במחלקות סיעוד מורכב ומונשמים, ומנסה למעשה לשפר להם את איכות חייהם ואת המסוגלות שלהם. בנוסף, אני מעבירה סדנאות של 24 מפגשים למטופלים עם מחלות ריאה כרוניות", היא מספרת: "אני אוהבת את המפגש עם המטופלים, אוהבת לשמוע את סיפור חייהם, והכי אני אוהבת, לשמוע את סיפורי ההצלחות שלהם בעקבות הטיפול", היא מוסיפה בחיוך: "למשל, לא מזמן סיפר לי מטופל, שהצליח לבקר את הנכדים שלו שגרים בבניין ללא מעלית. אלו הדברים שלרובנו נראים מובנים מאליהם, ועבורם – זה עולם ומלואו!"

 

עדי באומגרטן, פיזיותרפיסטית

 

שביט כינור, משמשת כרכזת לשכה בהנהלה אדמיניסטרטיבית, ויודעת שמבחינתה, השמיים הם הגבול: "אני אוהבת בעבודה שלי את האחריות על תחומים רבים מגוונים, ובעיקר, את הממשקים והעבודה עם אנשים. הכללית היא מקור אינסופי של אנשים וידע, ואני אשמח להכיר תחומים חדשים: אדמיניסטרציה, לוגיסטיקה ומשאבי אנוש אלו תחומים שמעניינים אותי",  היא מספרת, ויש לה מטרה: "אני מקווה להתפתח בכיוונים הללו ולשפר את התנאים עבור העובדים והמטופלים".

 

שביט כינור, רכזת לשכה בהנהלה אדמיניסטרטיבית

 

יעל קדם ואטס, שהתקבלה גם היא לתוכנית פסגות, משמשת כמרפאה בעיסוק במחלקת שיקום נוירולוגי. ״זו עבודה עם המון משמעות. אני זוכה להיות חלק משמעותי ברגע מאוד מטלטל בחיים של המטופל ומשפחתו, ולייצר השפעה כל איכות חייהם ולבנות איתם יחד עוגנים של עצמאות״, היא מספרת. עבורה, האפשרויות לצמוח ולהתפתח הן רבות: ״אני רוצה להיות שותפה בתהליכים, להרחיב את ההיכרות והלמידה המקצועית, ואני שמחה על ההזדמנות בתוכנית פסגות לקבל נקודת מבט רחבה על צרכים או קשיים שאנחנו נתקלים בהם בעבודה יומיומית, וזה מעצים להתנסות בשיפור ושינוי של תהליכים״.
 

יעל קדם ואטס, מרפאה בעיסוק במחלקת שיקום נוירולוגי

 

דבורה ברקולין, ראש צוות אחיות במחלקה ד' עובדת בהרצפלד כבר 8 שנים, ורוצה לשמש דוגמא עבור אחים ואחיות חדשים: "התחלתי את דרכי במחלקה ז', ובחמשת החודשים האחרונים אני משמשת כראש צוות ונאמנת תחום פצעים במחלקה ד', ואני מקבלת סיפוק רב מהעבודה בייחוד מתהליך הטיפול של המאושפז שבסופו הוא חוזר הביתה. אני אוהבת את התקשורת עם המטופלים, בכל הרבדים, ואת הצוות הרבגוני שקיים בבית החולים. כיום - כשאני בתוכנית פסגות, אני מרגישה שזו מתנה עבורי, שאוכל לרכוש כלים נוספים להיות אחות טובה אפילו יותר".
 

דבורה ברקולין, ראש צוות אחיות במחלקה ד׳

 

שרי ברמן ברנס, מנהלת משאבי אנוש במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד: "הרצפלד הוא בית חם לנשים, ואנחנו גאים בכל הנשים שעובדות אצלנו - אחיות, רופאות, פיזיותרפיסטיות, מרפאות בעיסוק, עובדות מנהל, מחשוב, אחזקה ומשק, וגם הנהלת בית החולים מורכבת ברובה מנשים! תוכנית פסגות, שהיא תוכנית לעתודה ניהולית של כללית היא הזדמנות מצוינת לרכוש כלים חדשים ולהתפתח מקצועית בארגון שמעודד צמיחה נשית. אנחנו גאים מאוד בצוות המקצועי שנבחר השנה לתוכנית, וסומכים עליהן שימשיכו לצמוח, מקצועית ואישית".

 

בשיתוף פעולה ממומן עם ביה''ח הרצפלד

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...