שתף

לראשונה ברחובות - מועמד לראשות העיר מזמין את התושבים לביתו

10:49 05.07.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

שלשום התקיים מפגש תושבים בביתו של המועמד לראשות העיר מתן דיל. מתן דיל: "כנבחר ציבור העשייה הציבורית שלי שזורה בחיי הפרטיים ולא ניתן להפריד ביניהם. התרגשנו אפרת ואני להרחיב את הלב ולפתוח את ביתנו ולקיים מפגש תושבים אישי, מעניין, אמיתי, ורציני"

 

מתן דיל קיים מפגש תושבים בביתו, בו פרש את תכניותיו לעיר וענה לשאלות רבות ומגוונות בכל הנושאים שעל סדר היום הציבורי וגם על שאלות אישיות.דיל ואשתו אפרת אירחו כ – 60 תושבי ותושבות העיר על המרפסת בביתם, למפגש שנמשך כשעתיים וחצי. דיל פירט את התוכניות שלו לעיר רחובות והשיב בפירוט ובכנות לשאלות המשתתפים בנושאים שונים ומגוונים - ארנונה, חינוך, בנייה, תשתיות בעיר ועוד. במהלך החודשים הקרובים יערוך מתן דיל חוגי בית נוספים, בהם יזמין לביתו ויתארח בבתיהם של תושבי העיר, כדי לשמוע, להשמיע ולהכיר מקרוב.

 

מתן דיל: ״כנבחר ציבור העשייה הציבורית שלי שזורה בחיי הפרטיים ולא ניתן להפריד ביניהם. התרגשנו אפרת ואני להרחיב את הלב ולפתוח את ביתנו ולקיים מפגש תושבים אישי, מעניין, אמיתי, ורציני. הגיעו אלינו הביתה אנשים ונשים שבאמת אכפת להם מה יקרה בעיר בשנים הקרובות, והם שאלו שאלות נוקבות, הציפו בעיות, ושמחתי שניתנה לי ההזדמנות לענות ולהציג להם את עיקרי התכנית שלי לעתיד העיר.

 

בעזרת תכניות עבודה סדורות ובעיקר בעזרת תמיכתם ואמונם של תושבי ותושבות רחובות, אני מתכוון להוביל את השינוי בעיר ולדאוג לעתיד טוב יותר עבור כל תושביה".

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...