שתף

לאור דרישת תושבי רחובות: מתחם בדיקות קורונה נוסף ללא עלות או הפנייה

12:06 25.10.2020

מה חדש ברחובות

מחר, יום שני: מתחם בדיקות קורונה פנים מול פנים ללא הפניית רופא/ה 

 


לאור הביקוש מצד התושבים: העירייה מקימה מחר, יום שני, 26.10 ז' בחשוון,  מתחם בדיקות נוסף, פנים מול פנים בכניסה רגלית, ללא צורך בהפניית רופא/ה .

 

תושבים שרוצים להיבדק יגיעו בין השעות 14:00-20:00,  לביה"ס בני משה, ברחוב ההגנה 46 . הבדיקות ללא תשלום ויש להביא תעודה מזהה


בשבועיים האחרונים עיריית רחובות פתחה מספר מתחמי בדיקות עירוניים בשיטות שונות – מתחמי דרייב אין, לבאים ברכבים, ומתחמי בדיקות להולכי רגל. במסגרת הבדיקות היזומות שערכה העירייה נבדקו אלפי תושבות ותושבים.


מחר ייפתח מתחם בדיקות נוסף בביה"ס בני משה. המתחם יפעל ביום שני הקרוב, ח' בחשוון, 26.10, ברח' ההגנה 46  בין השעות 14:00-20:00. כל תושבי רחובות מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.


מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.


במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות - שמירה על מרחק של לפחות שני מטרים מאדם לאדם ועטיית מסכות.

 


‏ראש העיר, רחמים מלול: "אנו ממשיכים לפעול על מנת לקטוע את שרשרת ההדבקה בעיר ולאתר את החולים הסמויים. בשבועיים האחרונים נבדקו אלפי תושבים במתחמי הבדיקות שהקימה העירייה, ואנחנו ממשיכים להנגיש את השירות הזה לכל תושבי העיר. אני קורא לתושבים – במידה ויש חשש, אין חשש. תגיעו להיבדק – רק ביחד נוכל לנצח את הקורונה ברחובות , ולשמור על הצבע הירוק".

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...