שתף

כתב-אישום נגד תושב רחובות על אלימות קשה

13:02 03.06.2019

מה חדש ברחובות

 

כתב-אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים לתושב רחובות שהיכה טכנאי מצלמות אבטחה ואיים עליו

 

מאבק משטרת ישראל בפשיעה החמורה ובארגוני הפשיעה: חקירה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל הובילה להגשת כתב-אישום נגד צח ברקוביץ, בן 30, תושב רחובות, בחשד שהכה טכנאי מצלמות אבטחה שהוזמן בכדי לבצע עבודות התקנת מצלמות בביתו.

 

על פי כתב-אישום שהגישה יחידת התביעות המשטרתית, הטכנאי הוזמן בחודש שעבר להתקנת מצלמות האבטחה ברחוב גרז ברחובות, תמורת 7000 ₪, ועבד במקום במשך יומיים.

 

עקב אי שביעות רצונו של הנאשם מהעבודה, הוזמן הטכנאי ב-12/5/19 והתבקש לתקן את אחת המצלמות. הטכנאי הגיע יחד עם פועל נוסף, ומיד עם הגיעו, התבקש להיכנס לאחד מחדרי המקום.

 

על-פי כתב-האישום, מיד עם היכנסו, היכה הנאשם את הטכנאי באגרופים בפניו תוך שהוא מטיח בו קללות קשות. כאשר ביקש הטכנאי לעזוב את המקום הורה הנאשם לאחרים שהיו במקום לא לאפשר לו לצאת מהמקום תוך שהוא אומר "אם לא מתקין אותם, תן לו שני כדורים בתחת".

 

לפועל אמר הנאשם (על-פי כתב-האישום): "תשב בשקט שלא תצא מפה חי."

 

על-פי כתב-האישום, נגרמו לטכנאי שטפי-דם בחניכיים, נפיחות בפניו ודימום.


הנאשם נעצר על-ידי יחידה מרכזית במשטרת ישראל, מעצרו הוארך מעת לעת, ולאחר חקירתו - הוגש נגדו כתב-אישום בגין תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים, וכן בקשת מעצר עד תום ההליכים.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...