שתף

כסיף חתם על עצומה להעמיד את ישראל לדין בהאג

09:05 08.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

חבר הכנסת מרחובות עופר כסיף הרחיק לכת וחתם על עצומה להעמדת מדינת ישראל בבית הדין הבינלאומי בהאג בנוגע לפשעים נגד האנושות. כעת קוראים קולות להרחיק אותו מהכנסת

 

האם חבר הכנסת מרחובות עופר כסיף הרחיק לכת בקיצוניות שלו? 

 

כסיף חתם על עצומה שתומכת בעמדת מדינת ישראל בבית הדין הבינלאומי בהאג על פשעים נגד האנושות עקב המלחמה בעזה. 

 

כעת ישנם קולות להרחיק אותו מהכנסת והעמיד אותו לשימוע בוועדת האתיקה של הכנסת.

 

חבר הכנסת כסיף:

"חובתי החוקתית היא לחברה הישראלית ולכלל היושבים בה, לא לממשלה שחברים בה ובקואליציה שלה קוראים לטיהור אתני ואף לרצח עם ממש", כתב כסיף. "הם אלה שפוגעים במדינה ובעם, הם אלה שהובילו לפנייה של דרום אפריקה להאג, לא אני וחבריי. כשהממשלה פועלת נגד החברה, המדינה ואזרחיה, קל וחומר כאשר היא מקריבה אותם ומבצעת בשמם פשעים על מזבח שמירה על קיומה שלה, זכותי ואף חובתי להתריע על כך ולעשות ככל יכולתי במסגרת החוק כדי לעצור זאת. 

לא אוותר על המאבק למען קיומנו כחברה מוסרית", סיכם כסיף, "זאת הפטריוטיות האמיתית - לא מלחמות נקם וקריאות להשמדה, לא שפיכות דמים מיותרת, ולא הקרבת אזרחים שנחטפו וחיילים במלחמות שווא".

 

שי גליק מנכ״ל בצלמו מסר: כל רגע שכסיף בכנסת זה סכנה לחיי אזרחי ישראל פשוטו כמשמעו. האיש חייב לעוף מהכנסת וללכת לכלא באופן מידי. אנחנו דורשים כבר מחר כינוס מהיר של הוועדה ונתינת החלטה מייידית מדינת ישראל במצב מלחמה ולא ייתכן שכסיף יסכן ויפגע בחיילי צה"ל שמחרפים נפשם פשוטו כמשמעו.

 

חבר הכנסת עופר כסיף. האם עבר את הגבול?

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...