שתף

כל הפרטים בנוגע לאיחוד הגדול של רחובות

13:34 13.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

התקציב העירוני שיורכב לפי זהות הליגה, השם החדש, הרכב ההנהלה, מחלקות הנוער והילדים והשימוש במתקנים. כל מה שצריך לדעת על האיחוד הגדול של הפועל מרמורק ומכבי שעריים. בעד? נגד?

 

במשך מספר שנים מנסים לא מעט גורמים ליצור את האיחוד הגדול והמורכב בין הפועל מרמורק ומכבי שעריים. 

 

אך נראה כי בעקבות מספר נקודות, האיחוד הזה עתיד להגיע ובקרוב מאוד, אלא אם כן תהיה התנגדות גדולה במיוחד מצד אחת הקבוצות או גורם כלכלי מפתיע. 

 

הבעיות הכספיות והמיקומים הנמוכים בטבלה, ביחד עם האצטדיון העירוני החדש, הביאו את כל הצדדים לשבת ולדבר על איחוד כשגם בחירתו של ראש העיר הנכנס מתן דיל שמקורב ואהוד על הצדדים, עזרה כמובן להאיץ במגעים. 

 

אז על פי הנראה כי הקבוצה המאוחדת תיקרא עירוני רחובות כאשר מחלקות הנוער תישארנה עדיין בידי המועדונים, לפחות לעת עתה. 

 

התקציב העירוני יהיה על זי זהות הליגה כאשר בליגה א' התקציב יהיה 2 מיליון כספים עירוניים. במידה והקבוצה המאוחדת תעלה ליגה ללאומית התקציב העירוני יהיה 3 מיליון ובחזון הימים במידה וזה יקרה גם בליגת העל אז 5 מיליון כספים עירוניים. 

 

הרכב ההנהלה יורכב מ 3 נציגים מרמורקים, 3 משעריים ויו"ר שהוא נציג העירייה. במידה ויהיה שוויון בקבלת ההחלטות בין הצדדים, נציג העירייה יכריע. 

 

הקבוצה המאוחדת תזכה לשימוש מלא במתקנים עם סדר עדיפות בולט למענה. 

 

בניגוד לשנים קודמות נראה כי זה ממש הולך לכיוון הזה וגם אנשים שבעבר התנגדו נחרצות, היום כבר קוראים לאיחוד. 

 

והאוהדים מה איתם? שם המצב יותר רגיש ועדין. חלקם בעד וחלקם נגד. למען האמת, לשני הצדדים יש "קייס" נכון ומוכח. 

 

הקידמה, התקציבים, האצטדיון, האיחוד המיוחל ועוד, הם בהחלט סיבות ליצור סוף סוף את האיחוד. 

 

מצד שני, הקסם של הכדורגל הרחובותי זה שתי הקבוצות שמייצגות שכונות תימניות עם מסורת ארוכת שנים וקהל אדוק שקנאי לסמל והמועדון שלו

 

כמובן שהקבוצה המאוחדת של אשדוד נחשבת לסוג של דוגמא אך שם לא היה נציג עירייה בולט אלא איש עסקים מקומי (בן זקן) שהשתלט על העניינים. 

 

מצד אחד ליגת על ומצד שני ללא קהל יציב, קבוע ומעודד. דבר אחד כן בטוח. במידה ושני הקהלים יתחברו לקהל אחד שמעודד, זאת תהיה חוויה מרעננת כל משחק מחדש.

 

אז מה אומרים? אתם בעד או נגד?

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...