שתף

יש תקווה: חוגגים יום הולדת לחייל החטוף

15:01 20.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

חוגגים יום הולדת לחייל החטוף: תמיר נמרודי, אחד החיילים החטופים בידי חמאס בעזה, ציין השבוע יום הולדת. אביו ביקש להפריח בלונים צהובים כדי לציין את היום


תלמידי שכבת יב בבית החינוך אמית המר רחובות התגייסו למשימה והפריחו בלונים לכבוד יום הולדתו של תמיר ובתפילה לשחרורו המהיר בבריאות איתנה יחד עם שאר החטופים.


עידן מועלם, תלמיד כיתה יב3 שיתף: "ההפרחה עוררה בי תחושת תקווה לעתיד, שבעזרת השם נצא מהמלחמה הזאת חזקים ומאוחדים יותר. היא גם נתנה לי הזדמנות להראות את האמונה שלי בהחזרת החטופים. גם ניתנה לי הזדמנות לכבד את החטוף תמיר נמרודי ולכתוב לו משהו אישי ליום הולדתו".


נעם טחן, מנהל החטיבה העליונה: "התרגשתי מאוד לראות את תלמידי יב נרתמים למשימה הזאת באהבה גדולה ובתחושת גדולה של שייכות לעם ישראל. יישר כוח גדול לצוות יב ולתלמידים היקרים. בע"ה שנזכה לישועות ולחזרה במהרה של השבויים והנעדרים".


אליחי דדי, מנהל קרית החינוך אמית המר רחובות: "אנו ממשיכים להתפלל להשבתם במהרה של חיילנו ושבויינו היקרים - בריאים ושלמים בגופם ורוחם".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...