שתף

יניב מרקוביץ' בבשורה לתושבי רחובות ההולנדית ופארק העסקים הורביץ

13:49 08.02.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

יניב מרקוביץ' בבשורה לתושבי רחובות ההולנדית ופארק העסקים הורביץ: אושרה בוועדה המקומית התכנית להעתקת תחנת המעבר

 

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה אישרה את התב"ע החדשה להעתקת תחנת המעבר ממיקומה הנוכחי באזור התעשייה הורביץ למיקום חדש בסמוך לכביש 411. 

 

תחנת המעבר באזור התעשייה הורביץ/ רחובות ההולנדית פועלת כבר שנים רבות והיתה קיימת הרבה לפני הקמת השכונה ואזור התעשייה. פיתוחם של אזור התעשייה הורביץ ושל שכונת רחובות ההולנדית הפכו את המקום למפגע משמועתי ובשנים האחרונות פעלו בעירייה למצוא אתר חלופי. בעת אישור הסכם הגג על תכנית קרית משה הוחלט להכניס את העתקת תחנת המעבר לתוכנית בכדי לקצר ככל הניתן את לוחות הזמנים. סגן ראש העיר יניב מרקוביץ', עבד עם אנשי החברה הכלכלית על איתור שטח חלופי וקבלת אישורים מקדמיים לתכנון במטרה לזרז ככל הניתן את סגירת התחנה הקיימת והקמתה של תחנה חדשה. כאמור בדיון האחרון של הוועדה המקומית הוחלט לאשר את הפקדת בוועדה המחוזית.


עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר: " אני חושב שמדובר באחת הבשורות החשובות ביותר לעיר בכלל ולתושבי רחובות ההולנדית והעסקים בפארק הורביץ בפרט. אחרי מאמץ גדול של איתור שטח, קבלת אישורים ראשוניים ממשרדי הממשלה הרלוונטיים התכנית קיבלה את אישור הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ואנחנו סוף סוף יכולים להתקדם בהליך. לצערי הרב חלק מחברי הוועדה ראו בהצבעה על אישור התכנית הצבעה פוליטית והתנגדו אך לשמחתי ראש העיר השתמש בסמכויות שמוקנות לו לפי החוק ורק על בסיס זה התכנית אושרה. כעת נמשיך לקדם במלוא המרץ את אישור התכנית בוועדה המחוזית במטרה לצאת לביצוע מהר ככל האפשר."

 

סגן ראש העיר יניב מרקוביץ

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...