שתף

ילדי החינוך המיוחד ברחובות בצעד מרגש למען הלוחמים

09:26 01.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

ילדי החינוך המיוחד ברחובות בצעד מרגש למען הלוחמים: מאות ברכות וציורים נשלחו לחיילי חטיבת הנח"ל הנלחמים בעזה

 

שיחה בארוחת שישי שהפכה ליוזמה מרגשת: מיכל חסדאי, מנהלת מח' חינוך מיוחד בעיריית רחובות וביתה, יעל, משקית חינוך של גדוד 931 חטיבת הנח"ל החליטו למצוא דרך להרים את המורל ללוחמים בעזה וגייסו את ילדי החינוך המיוחד בעיר למשימה.

 


התוצאה: 600 ציורים, מכתבים, מארזי מתיקה וברכות מיוחדות לחיילי חטיבת הנח"ל הנלחמים כעת בעזה.

 

הכל התחיל ביום שישי שעבר כשמשפחת חסדאי התכנסה סביב שולחן השבת ויעל, ביתה של מיכל, סיפרה כי היא מחפשת דרכים להרים את המורל ללוחמים שנלחמים כעת בעזה. מיכל מיד הציעה לגייס את תלמידות ותלמידי החינוך המיוחד ברחובות למשימה ולשלוח לחיילים מכתבים וציורים שיוכלו לרומם את רוחם בתקופה הזו.

 

כבר ביום ראשון מיכל החלה להוציא לפועל את המשימה ושוחחה עם הצוותים החינוכיים בכל העיר שנרתמו במהרה. במהלך כל השבוע זרמו מאות מכתבים, ברכות, מארזי מתיקה וציורים של ילדי וילדות החינוך המיוחד, בכל שכבות הגיל ומכל רחבי העיר.

 

כל הברכות והמתנות הגיעו למשרדה של חסדאי בבניין העירייה וביום שישי האחרון יעל העבירה את כל הברכות והציורים ללוחמים הנמצאים כעת בעזה.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...