שתף

יותר חניה בהרצל

14:41 09.08.2020

מה חדש ברחובות

מעכשיו קל יותר למצוא חניה ברחוב הרצל

 


עיריית רחובות שינתה את שעות הפריקה והטעינה לאורך ציר הרצל- על מנת לאפשר חניה במקום
עד כה: ניתן היה לחנות לאורך ציר הרצל לצורך פריקה וטעינה עד השעה 14:00


מעתה: לבקשת בעלי העסקים לאורך הרחוב והתושבים, שעות הפריקה והטעינה הוגבלו עד השעה 10:00, כדי לפנות מקומות חניה לתושבים וללקוחות בעלי העסקים לאורך הרחוב

 

לאורך ציר הרצל ישנה חניה מוסדרת בכחול-לבן. עד השבוע שעבר היו מוצבים במקום תמרורים המאפשרים חניה לצורך פריקה וטעינה בין השעות 7:00-14:00 . החניה המוסדרת הייתה בין השעות 14:00 ועד 19:00 .

 


בעלי עסקים רבים לאורך הרחוב פנו לאגף התנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני בבקשה לשנות את שעות החניה לצורך הפריקה והטעינה על מנת להביא לתחלופת חניה שתענה על הצורך של לקוחותיהם למצוא חניה סמוכה ביתר קלות. 

 

כמו כן, תושבים רבים ביקשו להאריך את שעות החניה המוסדרת בכחול לבן את אפשרות החניה ברחוב. וזאת בפרט לאור העבודות המבוצעות בימים אלה לאורך הציר לשיפור חזותו ולהגדלת מקומות החניה, ביוזמת סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ' ומנהל אגף תנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני, ליאור שוקרי.


בימים אלה נענתה העירייה לבקשתם, והתמרורים לאורך הציר הוחלפו לכאלה המאפשרים חניה לצורך פריקה וטעינה רק בין השעות 7:00-10:00 , כך שניתן יהיה לחנות במקום בכחול לבן החל מ10:00 ועד 19:00 . בימי שישי החניה בכחול לבן בין השעות 8:00-13:00 .

 

ראש העיר רחמים מלול. הדבר יסייע לעסקים

 

ראש העיר, רחמים מלול: "בתקופה מאתגרת שכזו, אנחנו עם הפנים לתושבים ולעסקים. אנו מקווים כי הדבר יסייע לעסקים לאורך רחוב הרצל ובסביבותיו ובפרט לתושבים, אשר יוכלו למצוא חניה בציר הראשי והעמוס – ביתר קלות"


ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני: " אנו עושים הכול על מנת להקל על העסקים בעיר וכן על התושבים . העירייה קשובה לתושבים ולבעלי העסקים- מייד עם האישור בוועדת התמרורים, ביצענו את ההחלפה במהירות על מנת לענות על בקשתם של העסקים והתושבים לתחלופת חניה טובה ומהירה לאורך הציר. "


חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק התחבורה: "גם בתחום התחבורה יש מה לעשות על מנת לסייע בימים אלה: אנו שמחים לאפשר זרימה טובה יותר של לקוחות לעסקים בעיר באמצעות שינוי שעות החניה לפריקה וטעינה. גם התושבים ייהנו מתחלופה טובה יותר של חניה"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...