שתף

יושבים בבית? הגשת תביעת ביטוח בתקופת קורונה

12:40 27.10.2020

מה חדש ברחובות

נכתב בשיתוף עם עו"ד תומר לינר

 

דווקא עכשיו כאשר אתם יושבים בבית בחוסר מעש, אתם יכולים להתחיל לבדוק מה מגיע לכם מחברות הביטוח

 

לא פעם במסגרת העומס בחיי היומיום, אנו מוצאים את עצמנו שוכחים לדאוג לעצמנו – ולקבל מחברות הביטוח את מה שמגיע לנו.

זה לא קורה בגלל שלא אכפת לנו, זה פשוט קורה בגלל שאין לנו זמן לבצע את כל ההליכים הבירוקרטיים מול חברות הביטוח השונות – הליכים שעשויים להיות מאוד מתישים ומעייפים. לא אחת מבוטחים הזכאים לפיצוי מחברת הביטוח בשל נזק שנגרם להם המכוסה בפוליסה שברשותם, מוותרים על כספים רבים המגיעים להם בזכות, בגין מקרה ביטוח שאירע להם בעקבות תאונה או מחלה, היכולים להסתכם בעשרות ומאות אלפי שקלים.


תביעת סיעוד היא ללא ספק התביעה הנפוצה ביותר מבין התביעות המוגשות לחברות הביטוח.

אם אתם חושבים שמגיע לכם מחברת ביטוח לקבל קצבת סיעוד בשל מחלות ובעיות רפואיות מהן אתם סובלים, זה הזמן  לדרוש את מחברת הביטוח לקבל את המגיע לכם, אף עבור תקופת העבר  ולכל היותר 3 שנים. כך כאשר כל התקופה הקשה הזאת תסתיים, תוכלו, לדעת שאתם מקבלים את כל הזכויות המגיעות לכם, הן בגין העבר והן באופן שוטף – כי בכל זאת מדובר על ביטוח ששילמתם ועודכם משלמים עליו.

 

זמן מצוין לעשות סדר בכל הביטוחים

אז לפני שאתם מגישים תביעה כזאת או אחרת לחברת הביטוח, תקופת הקורונה היא ללא ספק הזמן הכי טוב להתחיל לעשות סדר בכל הביטוחים. יש לכם מספר לא קטן של ביטוחים, אך בפועל אתם לא בדיוק יודעים מה כל אחד מהם נותן לכם. לכן תעשו לעצמכם סדר ותבינו בדיוק אילו סוגי ביטוחים יש לכם. כך אתם תוכלו לדעת שאתם מבוטחים בצורה הכי טובה והכי מקיפה שיש ובמידת הצורך את הפיצוי המגיע לכם מכוח פוליסת הביטוח שברשותכם.

 

 

אתרו וסדרו את המסמכים הדרושים לתביעה

בכדי שתוכלו להגיש תביעת סיעוד לחברת הביטוח שבה אתם מבוטחים – אתם צריכים להגיש טופס תביעת סיעוד ולצרף אליו את כל המסמכים היכולים ללמד על זכאותכם לקצבת סיעוד לרבות חומר רפואי. אתם לא יודעים אילו מסמכים אתם צריכים להגיש? תוכלו ליצור קשר עם עורך דין תביעות סיעוד שישמח לסייע לכם. תארגנו את המסמכים, כך שתוכלו לצאת לשלב הבא בתהליך – השלב שיקדם אתכם אל הרגע שבו תוכלו לקבל את קצבת הסיעוד המגיעה לכם בגין תביעת הסיעוד שהגשתם.

 

תבחרו עורך דין שילווה אתכם

לא משנה אם אתם צריכים להגיש תביעות ביטוח ברחובות או בכל עיר אחרת, חשוב מאוד שיהיה לצדכם עורך דין שילווה אתכם לכל אורך הדרך. עם עורך דין אפילו בתקופת הקורונה אתם תוכלו לזרז את כל התהליך, ולקבל את הכסף ואת כל הזכויות שמגיעות לכם. כך תוכלו לדעת שאתם תחזרו מהתקופה הזאת הרבה יותר מחוזקים, כאשר אתם מקבלים קצבת סיעוד שתוכל לסייע לכם להמשיך את שגרת החיים הנורמטיבית שבה הפסקתם.

 

אל תעשו את התהליך באופן עצמאי

אומנם זה מאוד מפתה לבצע את ההליך באופן עצמאי, בטח בתקופת הקורונה שבה יש לכם הרבה זמן פנוי. זה לא משנה אם מדובר על הגשת תביעת סיעוד לחברת ביטוח עבור קשישים סיעודיים המבוטחים בביטוח סיעודי פרטי, קבוצתי או דרך קופת חולים  - מומלץ לעשות זאת עם עורך דין מוסמך המתמחה בתביעת ביטוח סיעודי. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא עושים טעות, טעות שתעלה לכם מאוד ביוקר.
 

למידע נוסף וקבלת יעוץ ניתן לפנות לתומר לינר, משרד עו"ד.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...