שתף

יום חמישי: דרייב אין ברחובות ללא עלות או הפנייה

11:42 28.10.2020

מה חדש ברחובות

לעובדי מערכת החינוך העירונית ולכלל התושבים: מחר, יום חמישי: מתחם בדיקות קורונה במתכונת דרייב אין (ברכב בלבד) ללא הפניית רופא/ה

 

העירייה מקימה מחר, יום חמישי, 29.10 , מתחם בדיקות נוסף במתכונת דרייב אין (ברכב בלבד), ללא צורך בהפניית רופא/ה.

 

כל עובדי מערכת החינוך העירונית ועובדי הצהרונים בחברה העירונית קיבלו הנחייה להיבדק מחר, בטרם פתיחת מערכת החינוך הצפויה ביום ראשון הקרובהבדיקות פתוחות בפני כל תושב/ת ולא לעובדי מערכת החינוך בלבד* הבדיקות ייערכו בין השעות 14:00-20:00, באתר הפרדסנות ברחוב אבינועם נחמני הבדיקות ללא תשלום ויש להביא תעודה מזהה.

 


בשבוע הבא צפויה להיפתח מערכת החינוך העירונית לכיתות א'-ד' , ויחד איתה צהרוני החברה העירונית. על מנת למנוע הדבקה ככל שניתן, בטרם פתיחת המערכת החינוך, עיריית רחובות והחברה העירונית הנחו את כל הצוותים החינוכיים להגיע ולהיבדק מחר.


מלבד צוותי החינוך, כל תושב/ת החפצים להיבדק- מוזמנים לעשות כן מחר ללא הפניית רופא וללא עלות.


מחר, יום חמישי, 29.10  ייפתח מתחם הבדיקות באתר הפרדסנות ברחוב אבינועם נחמני. המתחם יפעל בין השעות 14:00-20:00. לא רק עובדי מערכת החינוך העירונית אלא כל תושבי רחובות מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.


מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.


במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות - שמירה על מרחק של לפחות שני מטרים מאדם לאדם ועטיית מסכות.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...