שתף

יום העצמאות של רחובות

13:00 27.04.2020

מה חדש ברחובות

חוגגים, בצניעות: עיריית רחובות מביאה את יום העצמאות עד אליכםשמחים , בהתאם להנחיות ולמצב: ראש העיר, רחמים מלול, החליט לשמור על צניעות בציון יום העצמאות השנה והעברת הכספים לטובת מטרות חיוניות אחרות, ובהתאם לכך בוטלו הזיקוקים ועוד פעילויות שתוכננו על אף הקורונה * *בבית הכנסת הגדול תיערך תפילה חגיגית לשלום המדינה  של הרכב הא-קפלה "מפתח סול" שתועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק העירוני לבני הנוער ייערך רייב בהשתתפות דיג'יים פופולאריים שיועבר בשידור ישיר בעמוד העירייה, החברה העירונית והעירונוער ראש העיר, רחמים מלול: "התאמנו את ציון יום העצמאות השנה לתקופה זו, שבה אנחנו נדרשים להימנע מחגיגות ראוותניות, וכך גם ביקשו תושבים רבים שפנו אלינו בימים האחרונים. היום יותר מתמיד - אני קורא לכל התושבים לתלות את דגלי המדינה ולשמור על רוח החגיגה עם המשפחה בבית בכל מחיר- יחד עם שמירה על ההנחיות למען בריאות כולנו"

 הנחיות משרד הבריאות המורות על שמירת מרחק ואיסור התקהלויות לא מאפשרות את קיום החגיגות השנתיות באופן הרגיל. כמו כן, בתקופה זו , שנמשכת כבר כחודש וחצי, ראש העיר רחמים מלול, החליט לשמור על צניעות בציון יום העצמאות השנה והעברת הכספים לטובת מטרות חיוניות אחרות , ובהתאם לכך בוטלו הזיקוקים ועוד פעילויות שתוכננו על אף הקורונה.


כזכור, אמש החליט ראש העיר, רחמים מלול, לבטל את מופעי הזיקוקים שתוכננו, ואף לצמצם את החגיגות, בשל הרצון לשמור על צניעות ולהימנע מחגיגות ראוותניות בתקופה זו.


בערב יום העצמאות , יום שלישי, (28.4) יועברו שני מופעים בשידור ישיר וחי :
תפילה חגיגית לשלום המדינה :  הרכב הא-קפלה "מפתח סול" יערוך תפילה חגיגית ללא קהל בבית הכנסת הגדול יועבר בשידור ישיר וחי בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות ושל החברה העירונית החל מהשעה 20:00. 

 


מחזיק תיק מורשת ישראל חבר המועצה אמיתי כהן, יוזם התפילה החגיגית: "אנו זוכים לחיות במדינה עם הישגים גדולים, אני שמח שמצאנו את הדרך לציין את החג עבור תושבי רחובות באופן חגיגי אך צנוע ובהתאם להנחיות"

מופע רייב עצמאות המיועד לבני הנוער היישר מאולפן העירוLIVE החל מהשעה 20:30, ובו ישתתפו דיג'יים פופולאריים כמו הצמד UPGRADE, דיג'יי SHALOS ודיג'יי SMILEY ישודר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של העירייה , החברה העירונית והעירונוער.
ביום העצמאות , יום רביעי (29.4 ) , בין השעות 16:00-19:00 יעברו ברחבי השכונות בעיר משאיות מוסיקליות .
כלל הפעילות ביום העצמאות תתבצע בהתאם להוראות משרד הבריאות והתושבים מתבקשים להישאר בבתים.מחזיק תיק התרבות, חבר המועצה עודד עמרם: "רחובות, עיר התרבות, ידועה באירועי התרבות שלה. למרות המגבלות, פעלנו לציון היום הזה בצניעות, לשמח את התושבים באמצעות משאיות מוזיקליות שיסתובבו בעיר"ראש העיר, רחמים מלול: " מדינת ישראל חוגגת 72 , התאמנו את ציון יום העצמאות השנה לתקופה זו, שבה אנחנו נדרשים להימנע מחגיגות ראוותניות . ראוי שנעשה זאת בצניעות ולא בבזבוז כספים מיותר שראוי כי ננתב למטרות חיוניות אחרות. וכך גם ביקשו תושבים רבים שפנו אלינו בימים האחרונים. יחד עם זאת - לא נאפשר לקורונה להביא לביטול חגיגות יום העצמאות. היום יותר מתמיד - אני קורא לכל התושבים לתלות את דגלי המדינה ולשמור על רוח החגיגה עם המשפחה בבית בכל מחיר- יחד עם שמירה על ההנחיות למען בריאות כולנו. אני מאחל לכל תושבי העיר חג עצמאות שמח".

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...