שתף

חשוב: מערכת מצילת חיי ילדים תיכנס לשימוש בקפלן

10:42 04.07.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בזכות מופע ייחודי, בהשתתפות המנטליסט נמרוד הראל והסטנדאפיסט גיורא זינגר, ובזכות תורם אנונימי מפתיע: תיכנס לשימוש מערכת מצילת חיים עבור מחלקת טיפול נמרץ ילדים, במרכז הרפואי קפלן

 

מופע ייחודי בשם "ערב על-חושי מציל חיים" התקיים אמש באודיטוריום מיכאל סלע אשר במכון ויצמן, בנוכחות 640 צופים, ובזכותו נרכשה מערכת ניטור מתקדמת עבור מחלקת טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי קפלן, שתיכנס לשימוש.


הערב, שהופק על ידי עמותת ידידי המרכז הרפואי קפלן, כלל הופעה בהתנדבות של המנטליסט נמרוד הראל, הופעה של הסטנדאפיסט גיורא זינגר, טעימות יין והמון פינוקים, והכי חשוב – כל ההכנסות של הערב הוקדשו למען מחלקת טיפול נמרץ ילדים, במרכז הרפואי.


בערב הייחודי גויס סכום כולל בסך 650,000 שקלים, בהובלת ארגונים בולטים כמו אשטרום, הבנק הבינלאומי, האחים אדרי, חברת icl וחברת הראל. כחצי מהסכום הכולל גויס ממכירת כרטיסים ומנותני חסות, וחצי נוסף בזכות תורם מפתיע, שביקש להעביר את תרומתו המרשימה באופן אנונימי.


מערכת הניטור החדשה תאפשר השגחה רציפה על כל מדדי החיים של הילדים המאושפזים במצב קשה, תתריע על כל החמרה במצבם, תאגור נתונים לצורך התאמת הטיפול הרפואי, ותשדרג באופן ניכר את איכות הטיפול שניתנת לילדים.

 

פרופ’ טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן ובית החולים הרצפלד: "המרכז הרפואי קפלן הוא בית של מצוינות, בית שבו אנו מקפידים כל העת לחדש ולשפר, למען שיפור השירותים רפואיים הניתנים לכמיליון תושבי האזור. אני שמח שבזכות הערב הייחודי הזה נשדרג את יחידת טיפול נמרץ ילדים המצוינת שלנו בטכנולוגיה, לצד הצוות המקצועי והאיכותי של היחידה. אני רוצה להודות לעמותה, לכל התורמים והאורחים הרבים".

 

עמוס שביט, מנכ"ל עמותת הידידים של המרכז הרפואי קפלן: "אנו מחויבים לבית החולים, מחויבים לחדש ולשדרג, לשפץ ולאבזר, ואין לתאר את תחושותיי נוכח העובדה שהצלחנו לעמוד ביעד ולרכוש את המערכת הכל כך חשובה הזו. אני רוצה להודות לנמרוד הראל ולגיורא זינגר על שנקראו לדגל, לחופית אדהאן על הפקת הערב, לגב' שרה סלע על האודיטוריום, ולכל התורמים ונותני החסות. זה היה אירוע חלומי".

 

קרדיט צילום: גלעד שעבני שופן

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...