שתף

''חלמה להיות רופאה ולהמשיך ולהציל חיים''

10:47 05.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מגן דוד אדום מרכין ראשו וכואב את נפילת חיילת צה"ל ומתנדבת מד"א סמל אושר שמחה ברזילי ז"למגן דוד אדום מרכין את ראשו וכואב את נפילתה של חיילת צה"ל אושר שמחה ברזילי  ז"ל, תושבת מזכרת בתיה ומתנדבת מד"א בתחנת רחובות, שנפלה בעת מילוי תפקידה כסמב״צית במוצב נחל עוז בשבת השחורה.

 

אושר ז"ל החלה את דרכה במגן דוד אדום בשנת 2019 כמתנדבת נוער מגישת עזרה ראשונה, ובמשך שנות התנדבותה עד גיוסה לצה"ל סייעה להציל את חייהם של מטופלים רבים, עברה קורסים והכשרות על מנת להעניק טיפול רפואי גם בניידות לטיפול נמרץ של מד"א ואף חנכה מתנדבי נוער חדשים. אושר ז"ל הותירה אחריה הורים ו-5 אחים ונטמנה בבית העלמין במזכרת בתיה בליווי בני משפחתה וחבריה הרבים.הילה פילוסוף, פראמדיקית מד"א ואחראית מתנדבי נוער בתחנת רחובות, ספדה לה: "כשמה כן היא, אושר ז"ל הייתה מלאה באושר, שמחה וחיוך ותמיד הייתה הראשונה לעזור ולסייע כשצריך והקפידה בכל שבוע להגיע למשמרת ולהתנדב על האמבולנס או על הניידת טיפול נמרץ. היא הייתה מתנדבת מקסימה עם אישיות כובשת, שחלמה בבגרותה להפוך לרופאה ולהמשיך ולהציל חיים. יהי זכרה ברוך".

 

אושר ברזילי ז"ל

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...