שתף

חיזוק הקשר בין עיריית רחובות למוסדות הההשכלה הגבוהה

08:52 01.06.2020

מה חדש ברחובות

אושרה ההצעה של חבר המועצה גיא צור: חיזוק הקשר בין מוסדות ההשכלה הגבוהה לבין העירייה

 

אושרה פה אחד הצעתו לסדר של חבר מועצת העיר, גיא צור, לחיזוק הקשר בין העירייה ומוסדותיה למוסדות ההשכלה הגבוהה בדגש על התחום המדעי ולחיזוק והעצמת המדע בעיר רחובות כראוי להיותה כעיר המדע והתרבות.

 

אתמול אושרה הצעתו לסדר של חבר מועצת העיר רחובות, גיא צור, לקידום חיזוק התחום המדעי בעיר. רחובות חרטה על דגלה ולמעשה בשמה היא עיר המדע ולה מוסדות מדעיים כמו הפקולטה לחקלאות ומכון וייצמן אשר תורמים לצביונה של העיר

 

תחום המדע בישראל בכלל וברחובות בפרט מקבל דגש חזק יותר בשנים האחרונות עם משרד ממשלתי ייעודי תקציבים למחקר ופיתוח ימי מדע פסטיבלי מדע ועוד.

 

בהצעת החלטה זו למעשה מראה עיריית רחובות את מחויבותה העמוקה לתחום המדעי אותו אשר תמשיך להעצים ולפתח.

 

בהצעה לסדר נכתב:"עיריית רחובות תפעל ותעצים את פעילותה בתחום המדע ע"י הנגשתו לתושבי העיר וחיזוק שיתופי  הפעולה עם המוסדות המדעיים בתחומה. ותיטול חלק פעיל באירועים כמו לילי המדענים תקדם פסטיבלי מדע ועוד."

 

חבר מועצת העיר גיא צור ברך על ההחלטה ואמר:" ראשית אני מודה לכל חברי מועצת העיר שהוכיחו כי כאשר מדובר בקידומה ופיתוחה של רחובות אין קואליציה ואופוזיציה אלא חד אנחנו. ההצעה למעשה מעצימה ומחזקת דברים שנעשים בשנים ,האחרונות בחיזוק התחום המדעי חינוכי בהנהגתו של ראש העיר, רחמים מלול. העיר התברכה במוסדות המדעיים מן המובילים בישראל ואני רואה מחויבות להמשיך ולהנחיל ערכי שם חינוך מדע והשכלה כזכות וערך לכלל תושבי העיר יחד עם חבריי."

 

חבר המועצה גיא צור

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...