שתף

חזרה ללימודים ברחובות במתכונת מלאה

10:40 15.05.2020

מה חדש ברחובות

רחובות חוזרת למתכונת לימודים מלאה. כך זה יתבצע

 

 

החזרה ללימודים בעיר רחובות במתכונת מליאה (ללא חלוקה לקבוצות) , תיעשה באופן מדורג, בהתאם להחלטה המשותפת של כל הערים  החברות בפורום ה-15 (פורום הערים העצמאיות):


ביום א׳ ישובו ללימודים :
1. החינוך המיוחד.
2. גני הילדים (במתכונת מלאה וללא הפיצול לשתי קבוצות).
3. כיתות א׳-ג׳ (במתכונת רגילה, ללא קפסולות).
4. כיתות יא׳-יב׳ (במתכונת רגילה).

כיתות ד׳ עד י׳ יחזרו לפעילות לימודית מלאה החל מיום ג׳, 19.5.20, וזאת בשל הצורך בהתארגנות מתאימה של מערכת החינוך העירונית לקליטתם מחדש, בהתאם להנחיות הזהירות .
ההורים מתבקשים לצייד את התלמידים במסיכות (החל מגיל 7) , ולהדריך אותם להקפיד על הנחיות ההיגיינה והשמירה על מרחק .

צהרונים לילדי כיתות א-ג


החברה העירונית ואגף החינוך בעיריית רחובות בשיתוף הנהגת ההורים העירונית סיכמו על חזרה של מערך הצהרונים לכיתות א׳-ב׳- ג׳ בבתי-הספר היסודיים.


הצהרונים יפתחו ביום שני ה-18.5.20, כד׳ באייר ויפעלו בין השעות 12:45-17:00 .


חלוקת הכיתות תהיה בהתאם לחלוקה טרום תקופת הקורונה.


משפחות הרשומות לצהרון מתחילת השנה לא יחוייבו בגין הפעילות בחודש מאי, שכן התשלום יתבצע על חשבון הזיכוי היחסי לסכום ששולם בעבור חודש מרץ .
משפחות שלא היו רשומות לצהרוני החברה העירונית טרום תקופת הקורונה, והמעוניינות להצטרף לצהרון - יוכלו להגיש בקשה למשרדי החברה במייל [email protected] פניה במייל אינה מהווה אישור רישום. הרישום בפועל יבוצע על בסיס מקום פנוי בכיתות הצהרונים.

 

צהרוני גני הילדים

צהרוני רשת חוויות הפועלים בגני הילדים העירוניים ישובו למתכונת מלאה כפי שהייתה טרום תקופת הקורונה החל מיום ג׳ , 19.5.20 , וזאת בשל הצורך בביצוע כל ההתאמות של הפעילות להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך.

 

זהר בלום. מחזיק תיק החינוך

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...