שתף

חוזרים לצהרונים ברחובות

18:25 05.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

חוזרים לצהרונים: אלפי תלמידות ותלמידים חזרו היום לצהרונים של החברה העירונית

 

החברה העירונית שבה להפעיל את הצהרונים בבתי הספר, בהתאם להנחיות פיקוד העורף ולמדיניות העירונית. הפעלת הצהרונים מאפשרת לתלמידות והתלמידים ליהנות ממסגרת איכותית של למידה בתום יום הלימודים לצד ארוחת צהריים מזינה. בנוסף, עם החזרת הצהרונים, ההורים של שכבות הלימודים הצעירות יכולים לחזור לשגרת עבודה סדירה

 

אלפי ילדות וילדים חזרו היום (5.11.23) לפעילות בצהרוני החברה העירונית ב-22 בתי הספר, בהתאם למתווה העירוני שגובש ולהנחיות פיקוד העורף.


מנכ"ל החברה העירונית, אייל פרנקל, סייר היום בצהרונים ובחן את חידוש הפעילות בשגרת החירום, הוא שמע מהצוות ומהילדים הנרגשים כמה הם שמחים לחזור לפעילות השגרתית ולבלות את שעות אחר הצהריים עם חבריהם.

 

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "שמחתי לראות היום את רכזי הצהרונים והצוותים שמחים לשוב לפעילות ולאפשר לילדים פעילות חברתית וחינוכית, דווקא בימים מורכבים אלו. הקפדנו על היערכות מותאמת לנסיבות, לרבות תרגולים יומיים ושהייה בקרבת מרחבים מוגנים. אני מבקש להודות לאגף החינוך הבלתי פורמלי ולמחלקת הצהרונים על ההיערכות המהירה והמקצועית מעת אישור המתווה ועד הפעלת הצהרונים היום. אני מודה למינהל החינוך בעירייה ולהנהגת ההורים על שיתוף הפעולה בהפעלת הצהרונים".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...