שתף

חדש ברחובות: גמ"ח ציוד אבלים בחינם ובהשאלה

14:43 24.08.2020

מה חדש ברחובות

ארבון זק"א ברחובות ביוזמה חשובה מאין כמוה: גמ"ח ציוד אבלים בחינם ובהשאלה

 

ארגון זק"א ממשיך להתפתח ברחובות. לאחר האמבולנס שנחנך לפני כשבוע, ואשר תפקידו יהיה להגיע לזירות האירועים, לטפל, ולפנות במקרה הצורך, חנכו עתה בארגון גמ"ח ציוד לאבלים חדש בעיר.


הסניף החדש של גמ"ח ציוד האבלים נחנך בקרית קרעטשניף בעיר, ברחוב חי"ש ברחובות, שם ניתן יהיה להגיע במקרה של ישיבת שבעה, ולקבל את הציוד הדרוש לשבעה כמו כסאות נמוכים וכו' בחינם ובהשאלה.

 

לתיאום 053-7150857.


מפקד זק"א רחובות יצחק הומינר: "סניף זק"א בעיר מתפתח, נוספו אליו מתנדבים רבים, חנכנו אמבולנס חדש, ועתה גם סניף חדש ברחוב חי"ש שם ניתן יהיה לקבל ציוד אבלים למשפחה האבלה. אני מודה ליו"ר הארגון יהודה משי זהב ולמנכ"ל דובי ויסנשטרן על ההשקעה הגדולה בעיר. אני מודה גם לידידי ר"צ רחובות נתן נוישטט, והלוואי שנוכל לשרת את התושבים רק בנסיבות משמחות".


בהזדמנות זו מבקש מפקד זק"א רחובות מהתושבים לשים לב, בפרט בתקופת הקורונה, לערירים ולשכנים, ולוודא ששלומם טוב, ובמידה שישנו חשש שמשהו איתם אינו כשורה לפנות למוקד זק"א 1220.

 

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...