שתף

זינוק אדיר בהתחלות הבנייה ברחובות

13:41 11.04.2019

מה חדש ברחובות

זינוק מרשים בהתחלות הבנייה ברחובות

 

 

על פי נתוני הלמ"ס, שנותחו על ידי ארגון קבלני רחובות, התחלות הבנייה ברחובות רשמו זינוק של 57% בשנת 2018 בהשוואה לאלו שנרשמו בשנה שלפניה. נתון זה ממקם את רחובות ברשימת 10 הערים עם העלייה החדה ביותר בהתחלות בנייה.

 

מהנתונים עולה, כי בשנת 2018 התחילו בבנייתן של 1,112 דירות לעומת 706 דירות ב- 2017.

 

יו"ר ארגון קבלני רחובות, דוד סרוגו ציין כי ״התחלות הבנייה המוצגות בנתונים מתייחסות למעשה לתכניות שתכנונם החל לפני מספר שנים. כאשר אנו מתסכלים על הצפי בשנים הבאות, אנו רואים מעט מדי תכניות הנמצאות בוועדות התכנון בשלבים הסופיים. אמנם נרשמה עלייה בהתחלות הבנייה ברחובות אך אותנו מדאיג היום שאחרי תכנית מחיר למשתכן, כאשר היצע הדירות בשוק החופשי יקטן משמעותית. על הממשלה לדאוג לא רק לאוכלוסיית מחיר למשתכן, אלא להמשיך לדאוג לפיתוח גם של השוק החופשי, כך שבערים מבוקשות כמו רחובות רוכשי הדירות ימשיכו ליהנות מהיצע דירות ראוי, וגם למנוע את ההשפעה של הירידה בהיצע על העלייה במחירי הדירות״. 

 

 

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של בחברת אביסרור משה ובניו המקימה ברחובות 2 פרויקטי מגורים – אביסרור 431 במערב רחובות ופרויקט מגדלי המדע מסר, כי "בשנים האחרונות רחובות נמצאת בתנופת בנייה עם הקמת שכונות חדשות בעיר ועם ריבוי פרויקטי התחדשות עירונית. בשנים האחרונות שיפרה רחובות את מעמדה הסוציו אקונומי. חברות ההיי-טק הרבות שממוקמות בה והמוסדות הלימודיים, בראשם מכון וייצמן, מושכים אחריהם רוכשים רבים המבקשים להתגורר בקרבתם. גם מקומות הבילוי שנפתחו בעיר בשנים האחרונות הם אלטרנטיבה שמשתווה למקומות הבילוי בתל אביב הנמצאת במרחק 15 דקות נסיעה בלבד. אנחנו צופים שרחובות היא עיר שתמשיך להתפתח ותיתן מענה לכל מי שיבקש לגור במטרופולין במחירים שפויים".

 

פרויקט אביסרור 431 במערב רחובות הוא הפרויקט הגדול ביותר שנבנה ברחובות עם כ-960 יחידות דיור ב- 12 מגדלים על שטח של כ- 77 דונם. במקביל חברת אביסרור משווקת ברחובות גם את פרויקט מגדלי המדע אשר כולל 127 יחידות דיור ב- 2 מגדלי יוקרה בני 17 קומות שייבנו למרגלות פארק המדע בשכונת גן הפקאן ברחובות. בסך הכל חברת אביסרור מקימה ברחובות כ- 1,100 יחידות דיור.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...