שתף

''זוהר בלום ויתר על האחדות ואיפשר לשנאה והסתה מבחוץ להיכנס לרחובות''

11:11 04.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

דרמה פוליטית שלא נגמרת: אנשי מתן דיל טוענים "בלום התקפל מול גורמי המחאה הארציים ובצעד מביש השליך את הסכם האיחוד עם מתן דיל, עליו חתם ערב קודם" צפו בהסכם עצמו!

 

המועמד זוהר בלום פנה בסוף השבוע האחרון למתן דיל,  והציע כי יוותר על התמודדותו ובלבד שיקבל את תפקיד הסגן, מ"מ רה"ע, ומחזיק תיק החינוך, ויאפשר לדיל בלעדיות בהתמודדות על תפקיד ראש העיר. ההסכם שנחתם במוצ"ש בין השניים נכתב ברוח האחדות ושיתוף הפעולה, הצליח ליצור איחוי בין הקרעים ועתיד היה לסיים את הבחירות מתוך רצון משותף ואהבה, להביא לרחובות תקווה ואופטימיות ואף להוות מודל ארצי אליו יישאו עיניים.

 

לצפייה בהסכם החתום היכנסו>> לכאן

 

אך כאמור, מרגע שנחתם ההסכם, החלו להפעיל על בלום מכבשי לחצים מכיוון ראשי המחאה הארצית, ואף נרשמה התערבות בוטה של יו"ר האופוזיציה בכבודו ובעצמו יאיר לפיד, אשר מפלגתו "יש עתיד" לא רשמה הישגים מרשימים בבחירות המקומיות ברחבי הארץ.

 

זוהר, בשעת ערב, הודיע כי הוא מתקפל וחוזר בו מההסכם עליו חתם שעות ספורות קודם לכן. 

 

דיל: "מפאת כבודו של זוהר ועל מנת שלא לפגוע ולביישו בציבור, לא אכביר במילים בנושא. יחד עם זאת, אין ספק שמדובר במעשה שלא ייעשה. מנהיגות חייבת להיבנות על אדנים של ערכים, עמוד שדרה, אמינות ויציבות. לצערי כל השיקולים שנשקלו במקרה זה, ובגינם זוהר התקפל, אינם קשורים לרחובות, ומכניסים אליה לחצים פוליטיים ארציים שאינם רוולנטיים לניהול העיר וגורמים לה נזק רב. אנו צריכים לעמוד על כך כי רק רחובותיים יחליטו על טובת רחובות.

אמרתי לאורך כל העת שאשמור על דרך ארץ ועל נסיון לחפש את המחבר. תושבי רחובות כיבדו את הדרך הזאת והצביעו לי בפער דו ספרתי על פני מי שמהווה את פרצופה ודמותה של העירייה הקודמת. אני משוכנע שבשבוע הבא תושבי רחובות יבחרו להתקדם מההנהלה הישנה ומהשפעות חיצוניות של גורמי אינטרס, לטובת עתיד העיר שכולנו אוהבים. בקרוב נבשר על חיבורים נוספים עם מפלגות נוספות, שרואות את טובת תושבי העיר, לפעמים אף לפני טובתם האישית.״

 

 

מתן דיל וזהר בלום בעת חתימת ההסכם

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...