שתף

ויקרא שמה בישראל: בארי

10:30 13.10.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מרגש עד דמעות: לאור קימל בת ה-31 הביאה לעולם ילדה במהלך יום שבת בבית החולים קפלן והחליטה לקרוא לה בארי. "איפה שהתרחשה התופת, יצמחו חיים חדשים"

לאור קימל, בת 31, הייתה בביתה בנס ציונה ביום שבת בבוקר, כשהתחילו אזעקות בלתי פוסקות בעיר: "הייתי שבוע לפני הלידה, וכמו רבים, לא יכולתי להתנתק מהחדשות. ככל שגבר הלחץ, הרגשתי שהצירים שלי התגברו".

 

לאור נוסעת למרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית ונכנסת לחדר הלידה: "כשהיא יצאה, הרגשתי שפתאום יש מעין אור בחדר, חיים חדשים שצריך להפיח בעם ישראל. כל ההריון היה לנו שם אחר בראש בכלל, אבל כל פעם שאמרו את השם בארי, קרה לי משהו בלב.

 

היה לי ברור שלשם הזה תהיה משמעות הרבה יותר גדולה. איפה שהתרחשה התופת, יצמחו חיים חדשים". היא מוסיפה ומספרת: "בחדר הלידה, המיילדת המדהימה, אורנה, עוד לא ידעה. כשאמרנו לה תודה רבה על כל העזרה והמאמץ, היא אמרה לנו - תודה שנתתם לי עוד תקווה, שהתארכה המשמרת שלי ולא הייתי צריכה לסיים את המשמרת ולחזור לכל מה שקורה במדינה".

 

לאור מספרת שהתגובות לשם המיוחד מיהרו להגיע, ותמונה של התינוקת החדשה הפכה ויראלית ברשת:  "אנחנו מקבלים תגובות מדהימות! גם כשבעלי עלה לתורה להכריז על השם. כולם מתקשרים בדמעות  ומתרגשים". ויש לה מסר אופטימי, גם בתקופה קשה זו: "החיים חזקים, ועוד נדע ימים טובים ושקטים. עם ישראל חי!".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...