שתף

''התפטרתי''

14:01 16.06.2020

מה חדש ברחובות

חבר המועצה אביב איטח התפטר מתפקידו והסביר גם למה

 

חבר המועצה אביב איטח שיגר לפני זמן קצר מכתב ובו חשף כי התפטר מתפקידו בוועדת ההיגוי לחגיגות 130 שנה לרחובות.

 

איטח שלח את המכתב לראש העיר רחמים מלול ואף צירף עוגה. 

 

במכתב עצמו מפרט איטח את הסיבות שהביאו אותו לכך ומבטיח כי בחגיגות 140 הכל יהיה שונה. 

 

המכתב המלא:

 

"התפטרתי.

זה לא הדבר הכי חשוב בימים אלה ,
אך כעת הגשתי לראש העיר רחמים מלול מכתב התפטרות מועדת ההיגוי לחגיגות ה130 לעיר רחובות - לא רציני מה שקורה שם, זו גם הפעם הראשונה שאתם בטח שומעים על הועדה הזו. (גם משהו)


כמה סמלי שועדת ההיגוי לציון דרך החשוב הזה משקף את התנהלות העירייה במשך כל השנה , אך כשמדובר ביומולדת לרחובות לא רציתי להעכיר את האווירה שאינה קיימת ולפחות צירפתי בנימוס עוגה.


נכון לפברואר 2020 וטרם משבר הקורונה, (חגיגות ב2020 צריך לתכנן כמו שצריך שנה לפני ב2019) אין מדיניות, דרך, החלטות, שלא נדבר על שקיפות ושיתוף.


אין תקציב מסודר (וברור שאם יש דברים חשובים יותר לתקצב, לפחות כן צריך להתייחס למאורע בצורה מכבדת ומכובדת ולא לשים לתושבים מוצץ בפה ולסמן V בדמות לוגו 130 ליד כל אירוע שגם כך כבר מתקיים.)


בקיצור, חוץ מפגישה ראשונה וכללית מאוד לפני מיליון שנה, ועדת ההיגוי אינה מתכנסת אפילו בzoom כדי לגבש סופית את החגיגות ועוד מעט בכלל נכנסים לשנת 2021.


אמש גמלה בליבי ההחלטה להתפטר לאחר שנחשפתי גם לחיכוכים ומאבקי קרדיטים פנימיים בקואליציה (לא הכל ורוד שם כפי שכתוב בידיעות הדוברות באתרים השונים)


כל אחד שם בקומה השישית החליט החליט לחגוג לבדו 130 לרחובות כאילו העיר של אבא שלו.


אחד מתעסק עם האמנים הרחובותיים, השני החליט לספר סיפורים על רחובות. פרוייקט אחד ממומן מתקציב החברה העירונית, השני מתקציב לשכת ראש העיר בקיצור - סלט !


אני נוהג בחרדת קודש כשמדובר בחגיגות 130 לרחובות עירי האהובה.


ועל כן אני לא מוכן להיות שותף להתנהלות הקלוקלת הזו - לא לכבודי ולא לכבודכם, תושבי העיר - ככה לא מנהלים חגיגות של עיר מדהימה כמו רחובות ועל כן אני מוותר על הכיבודים והתואר "הנכסף".
אז לסיכום קצת אופטימיות...
מזל טוב רחובות !
אני מתנצל ומתחייב בפנייך שחגיגות ה140 יהיו מסודרות ורציניות יותר - גזרו ושמרו.
רחובות שייכת לתושבים !"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...