שתף

''התנהגות שלא מאפיינת את תושבי רחובות''

20:52 19.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הצעיר אורי לב מרחובות הותקף עקב נטייתו המינית. המועמד לראשות העיר מתן דיל הגיב בחומרה על המעשה

 

 

הידיעה על הבחור הצעיר, אורי לב, שהותקף בליל שישי ברחובות בשל נטייתו המינית, תפסה את המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, בחופשה משפחתית בצפון הארץ.

 

דיל, אשר יזם בעבר את פתיחת סניף איגי בעיר, תנועת נוער לקהילה הגאה, מגנה את האלימות וקורא לסובלנות והסברה: "העיר רחובות מתהדרת בפסיפס האנושי המרתק שלה, וזהו קיסמה - חיה ותן לחיות. לצערי, בפעם השניה בתוך חודש, מותקף אדם במרכז העיר רק בשל נטייתו המינית.

 

ככל הנראה, בשני המקרים מדובר בהומופובים חשוכים, אשר התנהגותם אינה מאפיינת כלל את תושבי העיר. אני מגנה בתוקף את הפגיעה בצעירים הרחובותים וקורא לרשויות החוק לנקוט ביד קשה מול אלימות מכל סוג ולהשיב את הביטחון האישי לכל התושבים בכל האמצעים העומדים לרשותה.

איזור הברים בהרצל הוא פנינה צעירה ושוקקת חיים, בה מבלים המוני צעירים ומבוגרים באמצע השבוע ובסופ"שים, ואל לנו לאפשר מצב בו צעירים יוצאים לבלות וחוזרים חבולים ופצועים. זאת לא רחובות שלנו ולעולם לא ניתן לה להפוך לכזאת. אני מאמין שבאמצעות הגברת פעולות ההסברה בבתי הספר וחינוך לסובלנות, ניתן לייצר כאן שיח חשוב שיימנע מקרים כגון אלו בעתיד."

 

מתן דיל. "התנהגות שלא מאפיינת את תושבי העיר"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...