שתף

השיבוצים לכיתה א' ברחובות

08:29 19.04.2020

מה חדש ברחובות

הורים שימו לב: השיבוצים לכיתה א' יפורסמו באתר העירייה בשבוע הבא3,130 ילדי העיר יעלו לכיתה א' בשנת הלימודים תשפ"א


למרות המצב, עיריית רחובות תפרסם את השיבוצים לילדי כיתות א' ברחבי העיר כמובטח, ביום א' הקרוב, 19.4 * באגף החינוך עשו כל מאמץ לעמוד ביעד המובטח, ואף להיענות לבקשות ההורים: 98% מהילדים קיבלו את השיבוץ המבוקש


הודעות יישלחו במייל לכל ההורים, וניתן יהיה לצפות בשיבוצים באתר העירייה החל מהשעה 9:00 ביום א' הקרוב, 19.4 ולערער עד ליום 30.4 .
הליך השיבוץ של ילדי החינוך מיוחד טרם הושלם וההודעות עבורם ייצאו בקרוב

 

מחזיק תיק החינוך זהר בלוםעיריית רחובות, באמצעות מחלקת בתי הספר היסודיים באגף החינוך והנוער, צפויה לפרסם ביום א' הקרוב את תוצאות תהליך השיבוצים לכיתות א' בעיר באתר האינטרנט העירוני, לצפייה בתוצאות השיבוץ ואף להגשת ערעור במידת הצורך.


במסגרת זו כ- 3130 ילדים העולים לכיתה א' שובצו לבתי הספר ברחבי העיר באמצעות מחלקת בתי הספר היסודיים. המידע האישי יישלח בבוקר יום א' ישירות להורים.


מי שמעוניין לערער על השיבוץ , יוכל לעשות כן החל מיום א' ועד ליום חמישי 30.4 באמצעות האתר העירוני.


ילדים העולים לכיתה א' במסגרת החינוך המיוחד, יקבלו הודעות שיבוץ בנפרד, לאחר השלמת תהליך השיבוץ.ראש העיר, רחמים מלול: "גם בימים אלה כשאנו עוסקים בהתמודדות עם נגיף הקורונה, אנו פועלים עם הפנים קדימה לקראת שנת הלימודים הבאה. בימים אלה הושלם הליך השיבוץ והתוצאות תפורסמנה כפי שהבטחנו בימי שגרה– ביום א' הקרוב"


ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "זו השנה הראשונה שאנו פותחים את הרישום בכל העיר בשיטת מרחבי החינוך, והצלחנו להיענות ל96% מבקשות ההורים. אני בטוח כי עד לתחילת שנת הלימודים נצליח להגיע לקרוב ל100% מענה. "


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך : "תהליך השיבוץ נעשה מתוך רצון לתת לכל הורה את העדפתו תוך התחשבות במספר הכיתות שניתן לפתוח בכל בית ספר.  על אף מגבלות התקופה והשבתת מערכת החינוך בכל הארץ, נמצא את הדרך לחבר את התלמידים החדשים עם בית הספר ולוודא שהילדים יגיעו לבתי הספר מוכנים. אנו מאחלים בהצלחה לילדי הגנים לקראת המעבר לבתי הספר היסודיים המצוינים  בעיר  "שרה והב, מנהלת מחלקת החינוך היסודי : "אנו פועלים לקליטה מיטבית של כל הילדים במערכת החינוך היסודי, ולהקל על הילדים את המעבר מהגן לכיתה א. לכן עשינו את כל המאמצים להיענות לבקשות ההורים. חשוב שההורים יידעו שאנחנו קשובים לכל שאלה ובקשה. הורים יכולים להגיש ערר ואנחנו נדון בכל בקשה ברצינות ובמקצועיות"

לבירורים ופרטים נוספים ניתן לפנות למנהלת המחלקה לחינוך יסודי , שרה והב, בדוא"ל:  [email protected]

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...