שתף

הרוג בפגיעה הישירה בבניין ברחובות

18:53 11.05.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

נקבע מותו של הפצוע אנוש בפגיעה הישירה בבניין בעיר

המרכז הרפואי קפלן - עדכון מבצע מגן וחץ

עד כה הגיעו שבעה פצועים. מטופל כבן 70 מטופל בחדר הלם. פצועה אחת בת כ-70 מטופלת בחדר הלם, יציבה ובמצב בינוני, ושישה פצועים נוספים במצב קל. סה"כ שמונה פצועים.

 

דוברות מד"א: סיכום לפגיעה הישירה בבניין מגורים ברחובות:

סה"כ באירוע 8 נפגעים: 1 הרוג, 4 בינוני, 1 קל ו-2 חרדה

פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של נפגע שסבל מפגיעה רב מערכתית ומפנים לבי"ח קפלן 5 נפגעי גוף, בהם גבר בן 74 וגבר כבן 50 ו-2 נשים כבנות 70 ו-1 קל. בנוסף פונו 2 נפגעי חרדה. 

 

החובשים של מד"א ידידיה חכמון ותומר פשקו סיפרו: "כשהגענו לרחוב ראינו הרס רב בבניין, מיד נכנסו פנימה והתחלנו בסריקה בדירות, בדירה בקומה השלישית אותר נפגע מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. בדירה נוספת בדירה אותר גבר בן 74 שרגלו לכודה מתחת להריסות, הוא חולץ ע"י כוחות הכיבוי והועבר באמצעות אלונקה לאמבולנס מד"א שפינה אותו להמשך טיפול בבית החולים כשמצבו בינוני. כוחות גדולים נוספים של מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ל 3 נפגעים נוספים במצב בינוני ולנפגעת במצב קל."

 

הפראמדיק של מד"א גיא בובליל ויהודה בן אברהם שניהלו את הטיפול הרפואי סיפרו: "כשהגענו לרחוב ראינו פגיעה ישירה בחזית הבניין. יחד עם צוותים של מד"א וכוחות כיבוי אש ומשטרה נכנסו לבניין וביצענו סריקות לאיתור נפגעים בזמן שאזעקות נוספות נשמעו באזור שלנו. אחד מהנפגעים היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. 5 נפגעים נוספים שנפגעו באורח בינוני וקל משברי בטון ו-2 נפגעי חרדה חולצו לרחוב והועברו לכוחות הגדולים של מד"א שהגיעו למקום ופינו אותם להמשך טיפול בבית החולים."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...