שתף

הקלות לבעלי עסקים קטנים

15:53 15.03.2020

מה חדש ברחובות

ראש העיר, רחמים מלול, כינס הערכת מצב : העירייה עוברת לעבודה במתכונת מצומצמת, הקלות לבעלי עסקים קטניםראש העיר כינס אתמול הערכת מצב דחופה בלשכתו בשיתוף כל הגורמים הרלוונטיים: סגניו,  מנכ"ל העיריה ומנהלים רלוונטיים, וכן מנכ"ל החברה העירונית ומנכ"ל רשת חוויות * עקב פניות של בעלי עסקים לראש העיר, סוכם כי עסקים קטנים שעוסקים במסחר ובתי עינוגים עד 150 מטרים יוכלו לדחות את תשלום הארנונה הקרובה עד ל- 1.5 באמצעות בקשה מקוונת לאגף המיסים


ראש העיר, רחמים מלול: "תושבות ותושבים יקרים, אנו עוברים מעתה לשגרת חיים אחרת ושונה, אך יחד נעבור את זה בשלום. אנו נוקטים צעדים ככל שניתן על מנת להקטין את החשיפה לנגיף, ויחד עם זאת עומדים לרשות התושבים בכל השירותים, וכן לכל תמיכה וסיוע במגוון דרכים :  לתושבים בבידוד, להורים, לעסקים ולכל מי שזקוק לכך"בהתאם להנחיות הממשלה, מוסדות חינוך  לרבות גני הילדים, הפעוטונים, מעונות היום והחינוך המיוחד – יהיו סגורים החל ממחר.
כל פעילות הפנאי מבוטלת , ולפיכך החל ממחר, כל פעילות חוגים או הרצאות לא תתקיים בכל מסגרת עירונית לרבות החברה העירונית ורשת חוויות.
בעיריית רחובות נערכים לעבודה במתכונת מצומצמת יותר, רק עם מצבת העובדים החיוניים, וכולם ייבדקו בכניסה עם מצלמת חום תרמית.
כמו כן לא תתקיים קבלת קהל במשרדי העירייה.


עיריית רחובות תטפל בצורכי תושבי העיר המצויים בבידוד באמצעות הבית החם באגף השכונות, שעובדיו יספקו להם מצרכים חיוניים .
בעקבות פניות של בעלי עסקים לראש העיר, הוחלט על הקלה בארנונה לעסקים קטנים : בעלי עסקים קטנים שעוסקים במסחר ובתי עינוגים בגודל של  עד 150 מטרים, אשר מתקשים לשלם את הארנונה התקופתית הקרובה שמועד תשלומה יהיה ב- 1.4,  יוכלו לדחות את התשלום בחודש ימים ל1.5.20 בכפוף לפניה לאגף המיסים בבקשה לדחיית תשלום באופן מקוון בקישור:
https://www.rehovot.muni.il/moked-tax/

 

רחמים מלול

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...