שתף

הקידום של עיריית רחובות למען המילואימניקים

09:18 12.02.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

עיריית רחובות מעוניינת לקדם ולעודד באמצעות המדיה החברתית העירונית והרשתות החברתיות שלה, את המילואימניקים.ות (ובני זוגם) בעלי העסקים המקומיים הפועלים ברחבי העיר במגוון תחומים

 

יש לפנות בקישור >> https://bit.ly/4bwee4K


עד כה פרסמה העירייה כ- 50 (!!) עסקים מקומיים ברשתות החברתיות שלה

המלחמה היא תקופה קשה במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בשל השלכותיה, ובפרט לאור המצב הכלכלי כעת.


במטרה לסייע לעסקים המקומיים בעיר בתקופה זו ובכלל, חברה המחלקה לרישוי וקידום עסקים לאגף התקשורת והשיווק, במטרה להעניק במה וחשיפה באמצעות הפלטפורמות העירוניות – פייסבוק, טלגרם ואינסטגרם- לעסקים מקומיים. 


כל זאת במטרה לעודד את התושבים.ות לרכוש מעסקים מקומיים. עד כה פורסמו בדרך זו כ50 עסקים מקומיים בעיר.


כעת, במסגרת זו מבקשת העירייה לפרסם עסקים מקומיים של מילואימניקים.ות או בני.ות זוג של מילואימניקים.ות - מתוך הבנה שתקופה זו הייתה קשה מאוד עבורם ומתוך רצון להוקיר אותם על התרומה למדינה, גם במחיר הפגיעה בפרנסתם.


במסגרת זו יוצאת המחלקה בקול קורא למי ששירתו במילואים החל מ7.10 בעלי עסקים בעיר,  קטנים ובינוניים, נותני שירות ברחובות (לא כולל בעלי מקצועות חופשיים, רשתות ארציות, רשתות מזון, פארם ודלק), להצטרף למיזם שמטרתו היכרות עם בית העסק – "יש לנו עסק איתכם"- ולקבל פרסום באחת (או כמה) מהפלטפורמות של עיריית רחובות.

 

בעלי עסק, אשר מעוניינים להצטרף לפרסום, ללא עלות, מתבקשים להירשם ולמלא את כל הפרטים המבוקשים כאן בקישור >> https://bit.ly/4bwee4K

 

בעלי.ות עסק אשר מעוניינים להצטרף לפרסום, ללא עלות, ימלאו פרטים על העסק ומהותו, לספר בקצרה את סיפור העסק ואת הייחודיות שלו, וכמובן לצרף תמונה טובה וברורה של בעל/ת העסק בתוך העסק ותמונה משירות המילואים.

 

*העירייה אינה מתחייבת לפרסם את כל העסקים, והיא תפרסם את העסקים על פי שיקול דעתה וסדרי העדיפויות, במסגרת המדיה החברתית העירונית – פייסבוק, טלגרם ו/או אינסטגרם.
רשאים להשתתף בעלי עסקים שיש להם רישיון עסק או שהנם פטורים מרישיון עסק בהתאם לחוק,  וכן אין כל מניעה חוקית לפעילות העסק

 

ראש העיר רחמים מלול: "הם נמצאים שם למעננו ואנחנו חייבים להיות כאן בשבילם ובעבור משפחותיהם. אנחנו ננסה לעזור להם לחשוף את העסקים שלהם ואתם תשתדלו לפרגן להם ולהגיע לעסקים שלהם. יחד ננצח."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...