שתף

הקדמת חלוקת השי לעובדים

13:21 17.03.2020

מה חדש ברחובות

עקב המצב: רשת חוויות מקדימה את חלוקת השי לעובדים

 

רשת חוויות הודיעה היום כי בכוונתה להקדים את חלוקת השי לחג לעובדים ולעובדות, בסך 500 שקל לכל עובד ועובדת, שיוענקו בסוף חודש מרץ

 

לאור הפגיעה במצב הכלכלי במשק ולאחר שגם ברשת חוויות רחובות נאלצו להפסיק את כלל הפעילויות ולהוציא את העובדים והעובדות לחל"ת, הוחלט לחלק ואף להקדים השנה את חלוקת השי לרגל חג הפסח. הרשת תשתתף במימון השי לחג, אשר יעמוד על כ- 500 שקל לכל עובד ועובדת, שיועברו להם בסוף חודש מרץ.

 

ההחלטה קיבלה את אישור הדירקטוריון, בראשותו של היו"ר, אמיתי כהן, שבירך על היוזמה, ואמר כי: "זה הזמן לעשות כל צעד אפשרי כדי להקל על העובדים, לצד המשך ניהול כלכלי אחראי של הרשת".

 

"למרות ודווקא בגלל המצב, עלתה הסוגייה האם ניתן להשתתף בהענקת שי לעובדים השנה. אחרי בחינת מכלול השיקולים, הוחלט שהרשת תשתתף בהענקת שי כספי לחג וחלוקתו תוקדם", אומר אלרואי אסרף מנכ"ל הרשת, "נמשיך לקבל החלטות מאוזנות ואחראיות, שלוקחות בחשבון את כלל הצרכים-  של הציבור, העובדים ופעילות רשת חוויות רחובות לטווח הרחוק".

 

גולן ביטון, סמנכ"ל הרשת, אמר כי: "אנו מודעים להשלכות הכלכליות בעקבות סגירת גופים ופעילויות רבות במשק. רשת חוויות פעלה לפי הנחיות משרד הבריאות לאורך כל החודש ועד להחלטה הקשה לבטל את כלל הפעילויות עד לאחר פסח. בתוך כך, עלה חשש כי לא תהיה אפשרות להעניק לעובדים שי לחג. בסופו של יום הבאנו לאישור הדירקטוריון בבקשה לאשר חלוקת שי ואף להקדימה לסוף החודש, והיא התקבלה".

 

יו"ר חוויות אמיתי כהן

 

סמנכ"ל חוויות גולן ביטון. מודעים להשלכות הכלכליות

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...