שתף

הערב המרגש של קפלן עם אביו של החטוף עומר ונקרט

09:47 11.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הערב השתתף שי ונקרט מגדרה, שבנו עומר חטוף בעזה, באירוע הדלקת נרות חנוכה במרכז הרפואי קפלן. הזמר הראל מויאל ליווה את האירוע בשיריו, שר את "שיר למעלות" חבוק עם אביו של עומר וריגש את משפחתו ואת הנוכחים. שרק יחזרו הביתה בשלום

 

לצד הדלקת הנרות נשאו המשתתפים באירוע, עובדי ומטופלי המרכז הרפואי יחד עם אביו של עומר, תפילה מיוחדת לנס חנוכה לחזרתם של כלל החטופות והחטופים לביתם במהרה. האירוע הובל על ידי מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, פרופ' טריף בדר, מנהלת השירות וחווית המטופל, דינה טיפלצקי, ורב המרכז הרפואי קפלן, הרב רועי אילוז.


הזמר הראל מויאל ליווה את האירוע בשיריו, שר את "שיר למעלות" חבוק עם אביו של עומר וריגש את משפחתו ואת הנוכחים.


שי ונקורט, אביו של עומר החטוף בעזה אמר במהלך הטקס המרגש: "אנחנו כמשפחה מאמינים אמונה שלמה שב"ה עומר חוזר במהרה ובשלום. אנחנו מודים לביה"ח על ההזמנה להדלקת נר יחד. אנחנו מאחלים שהחג הזה כל עם ישראל יזכה לראות נסים גלויים ועומר יחד, עם כל החטופים ישובו לביתם. האור והתפילות שלנו מגיעים לעומר- דרך המנהרות, בחדרים שם, איפה שהוא נמצא. חג אורות שמח".


הרב רועי אילוז סיפר על ההיכרות עם עומר: "עומר התחיל כמלצר במסעדה שלנו. הוא התנדב לצבא בגלל מחלת המעיים ממנה סובל וכשחזר התקדם להיות מנהל המסעדה. כמה ימים לפני החטיפה הוא בנה את הסוכה במסעדה והסברתי לו שהוא זכה במצוות בניית סוכה. הוא שאל אותי בצחוק מה זה אומר, אז הסברתי לו שזה ייגן עליו כל השנה. עומר שם אבל המצווה מגנה עליו. מחכים לו שיחזור, שיחזרו כולם".


הראל מויאל, שליווה בשיריו את הטקס, הוסיף: "הגשמתי בקפלן כמה חלומות: ארבעת ילדיי נולדו כאן, עברתי ניתוח במיתרי הקול שהציל את הקול שלי, אבל נשארו עוד כמה חלומות שאני מחכה שיתגשמו, ואחד מהם זה שעומר וכל החטופים שלנו יחזרו הביתה במהרה".

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...