שתף

העולם קורס - אז צוחקים

14:16 03.04.2020

מה חדש ברחובות

 

מה שחשוב להצטייד בו בימים אלה זה לא נייר טואלט, אוכל, או ה-500 שקלים של ביבי, אלא כוחות פנימיים, חוש הומור ו... נטפליקס?!
צפו במקבץ הבדיחות שריכזנו עבורכם, וגם אתם מוזמנים לשלוח אלינו דברים חדשים, ונוסיפם לכאן בשמחה ו... בחיוך!

 

מגיפת הקורונה משפיעה על מדינות רבות בעולם, אך במקביל לעצב, ללחצים ולאבטלה הכבדה במדינות רבות - צומח לו חוש הומור מיוחד במינו, כזה היינו רגילים לראות בימי מלחמה (וישראל למודת מלחמות לאורך ההיסטוריה שלנו).

 

הצחוק הוא הפרוזאק הכי טוב, הבדיחות והסרטונים וההודעות בווטסאפ מתפשטים מהר יותר מהנגיף, וטוב שכך. חלקם מחברים קורונה ונישואין, אחרים מחברים קורונה, הורים וילדים, או: קורונה, אוכל ודיאטה, ויש רבים המחברים קורונה ופוליטיקה…

 

מה היינו עושים בלי הומור בימים של משבר הקורונה, ובכלל? הומור הוא כלי חשוב, וכבר כתב הרש"ר (הרב שמשון בן רפאל) הירש, לפני מעל 200 שנים, שתכונתנו כעם, ש"גם במצבים קשים אנחנו לא מאבדים את חוש ההומור". הומור שחור זה הדבר שהכי קשור לעם היהודי.

 

ובכל זאת, צריך לדעת - יש מגפה לא פחות קשה מהקורונה - והיא: ההיסטריה, הפחד והדאגה, כשכולנו ביחד, חוששים מכל אלה שלא תמיד ממושמעים להנחיות משרד הבריאות ועלולים להדביק אותנו, לא יודעים מה יילד יום ומתי זה ייגמר, מנסים להיאחז באופטימיות, ובינתיים, מוטרדים, מפסח הקרב ובא, מהמציאות המוכרת שמתפוגגת לה ומהעתיד הלוט בערפל, ובינתיים, מסיחים דעת מההומור היצירתי של עם הקודש, שגם ברגעים הקשים - לא מאבד את חוש ההומור, ועושה זאת באמת בהצלחה.

 

כל מי שיש לו ווטסאפ משפחתי או מציץ לרגע בטוויטר או פייסבוק - יודע כי התקופה המשונה הזאת של סגר בבית, דאגה מהקורונה, ובנוסף, עתידה הפוליטי של המדינה - מולידה הרבה מאוד סרטונים מצחיקים, ממים, בדיחות, עקיצות, התחכמויות וגיחות נוסטלגיות אל סרטי וסדרות העבר, שתמיד יגלגלו אותנו מצחוק, כמו: ,היהודים באים, 'זהו זה' ועוד.

 

חשבו חיובי ושמרו על הומור. נסו להתמקד בדברים חיוביים בחייכם: האנשים האהובים עליכם, תקווה וציפייה לימים טובים יותר. זכרו גם שהומור הוא תרופת הפלא הטובה מכולם. צפו בקומדיות, קראו וכתבו דברים מצחיקים, והשתדלו למצוא את מה שמעורר חיוך - גם במצב מעיק שכזה. 

 

עדיף לצחוק מאשר לבכות!

 

למי שלא יודע - חל"ת זה ר"ת: "חאלאס לפתוח ת’מקרר", למה החלטתי לזרוק את הזבל במקום בעלי, מתי אנחנו שומרים מרחק, מה אשתי עושה אחרי 10 ימים בבידוד, למה אני מתחיל להבין את הילדים בבני-ברק, ועוד.
 

 

צפו במקבץ הבדיחות שריכזנו עבורכם, וגם אתם מוזמנים לשלוח אלינו דברים חדשים, ונוסיפם לכאן בשמחה ו... בחיוך!
(תמתינו מספר שניות בסבלנות עד שהתמונות עולות!)

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...