שתף

הסיפור המרגש על התאומים שנולדו בשבוע 27

08:54 17.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

עיניים רבות דמעו בהתרגשות כשאבי קינד סיפר את סיפור ההישרדות של בניו התאומים שנולדו בשבוע 27. הלל נולדה בשבוע 24+3, ליבי נולדה במשקל 524 גר' בלבד בשבוע 24 אף היא והתאומים יהלי ועופרי נולדו בשבוע 27. היום, לרגל יום הפג, הגיעו למפגש מרגש בליווי הוריהם למקום שהיה הבית הראשון שלהם בחודשים הראשונים לחייהם - הפגייה במרכז הרפואי קפלן

 

 

"זה הקטן - גדול יהיה!" 


הלל נולדה בשבוע 24+3, ליבי נולדה במשקל 524 גר' בלבד בשבוע 24 אף היא והתאומים יהלי ועופרי נולדו בשבוע 27. היום, לרגל יום הפג, הגיעו למפגש מרגש בליווי הוריהם למקום שהיה הבית הראשון שלהם בחודשים הראשונים לחייהם - הפגייה במרכז הרפואי קפלן.


עיניים רבות דמעו בהתרגשות כשאבי קינד סיפר את סיפור ההישרדות של בניו התאומים שנולדו בשבוע 27: "אני ובת אל הגענו לקפלן בשבוע 20 של היריון ראשון, עם צוואר רחם כמעט מחוק לגמרי. בת אל אושפזה כחודשיים ובקושי זזה, אפילו לא כשאחיה התחתן- החתן והכלה הגיעו אליה לחדר האשפוז בבגדי החתונה. התאומים נולדו במשקל של פחות מקילו.

היינו בפגייה 3 חודשים. מצד אחד עברנו שבעת מדורי גיהנום, ומצד שני לעולם לא נשכח גם את הרגעים הטובים, הלב הגדול, היחס החם והמקצועיות של הצוות כאן. עופרי ויהלי היום בני 18, סיימו תיכון בהצטיינות לא מזמן. יהלי סיים כעת את הכשרתו בתותחנים והוא לא איתנו כי נמצא ברגעים אלו ממש בפאתי עזה, ועופרי עתיד ללכת לגיבוש טייס".


במסר מחזק הוא פנה גם להורים הטריים: "גם אתם, הורי הפגים הצעירים- לוחמים עכשיו. אסור להפסיק להאמין, גם כנגד כל הסיכויים".


ד"ר כלנית הרשקוביץ שפורן, מנהלת הפגייה והתינוקייה, הוסיפה: "בימים הקשים והמורכבים שאנחנו חווים, קפלן והפגייה מייצגים בדיוק את ההיפך מהזוועות; מקום בו מצילים חיים, נלחמים על החיים ומקדשים אותם. מקום של חמלה ועשיית טוב. לכן היה לנו חשוב להתכנס ולהוקיר אתכם, הורי הפגים בעבר ובהווה. התינוקות שלכם הם הסיבה והמשמעות לכל מה שאנחנו עושים כאן! תמיד נעשה את המקסימום עבורכם ועבור הילדים. והצוותים שלנו- אומרים שצריך כפר שלם כדי לגדל ילד? אז צריך גם בית חולים שלם כדי להציל פג. לכולם כאן יש תרומה יקרה מפז לעבודה היומיומית שלנו ומגיעה לכולם- תודה"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...