שתף

הנהגת ההורים העירונית התכנסה לסיכום העשייה בשנה החולפת

16:14 05.07.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הנהגת ההורים העירונית רחובות התכנסה השבוע במרכז פיסג"ה לסכם את העשייה בשנת הלימודים החולפת, לגבש את המטרות לקראת שנת הלימודים הבאה ולשיחה משותפת עם מ"מ רה"ע ומחזיק תיק החינוך מר זהר בלום ועם מנהל החינוך בראשות הגב' אפרת צוקרמן ובהשתתפות מנהלות ומנהלי המחלקות במנהל

 

במפגש השתתפו יו"ר הנהגות ההורים המוסדיות ויו"ר הנהגות הגנים האזוריות מכל רחבי העיר, מכל הגילאים ומכל המגזרים ובמהלכו התקיימו קבוצות שיח, לפי גילאים ונושאים ייחודיים – על יסודי, יסודי, גנים, חמ"ד, תורני וממ"ח, החינוך המיוחד ולראשונה גם – מערכת החינוך לגילאי לידה עד שלוש שנים שנכללת כעת גם היא תחת פיקוח משרד החינוך.

 

היו"רים ומנהלי המחלקות במנהל שוחחו על נושאים חשובים שטופלו בשנה החולפת, העלו משובים מהשטח ובחנו את ההתקדמות של היוזמות שיצאו לפועל, לצד פתרונות ורעיונות לקראת שנה"ל הקרובה, וזאת כהמשך ישיר לעבודה המשותפת בין כולם לאורך השנה וכבסיס חשוב ליצירת מענים מתאימים לילדי והורי העיר במערכת החינוך בהמשך.

 

בחלקו השני של המפגש הציגו זהר בלום ואפרת צוקרמן את העשייה החינוכית הענפה של מנהל החינוך בעיר ועדכנו בתוכניות לשנה"ל תשפ"ד.

 

צופית גולן, יו"ר הנהגת ההורים העירונית רחובות, סיכמה את הפעילות העשירה של ההנהגה בשנה החולפת - ערב שיח וכלים להורים לילדים עם צרכים מיוחדים, קידום תחום הגיל הרך, הדרכות והרצאות לחברי הנהגות ההורים ובשיאם – יום עיון ליו"רים, איסוף תרומות מזון, משלוחי מנות, ילקוטים ומחשבים במהלך השנה, מתן מענה שוטף להורים ולנציגי הנהגות הגנים ובתיה"ס בעיר ועבודה רציפה מול אגפי החינוך והרשות על מנת לקדם את צרכי הילדים וההורים ועוד.
לסיום, התבקשו היו"רים לשתף בערכים ובמטרות שחשוב להם לקדם בשנת הלימודים הבאה.


צופית גולן, יו"ר הנהגת ההורים העירונית:

"הנהגת ההורים העירונית קשובה לצרכי השטח במהלך השנה כולה וגאה לייצג את כלל תלמידי והורי העיר. אנו מאמינים בשיח פתוח ומכבד ובשיתוף פעולה וכך גם פועלים לצד כל השותפים שלנו במנהל החינוך, באגפי הרשות השונים, המנהלים וצוותי החינוך בעיר. שיתוף פעולה פורה הוא הבסיס להצלחה למען הילדים שלנו. המפגש השנתי של הנהגת ההורים עם מנהל החינוך הפך כבר למסורת חשובה, אשר תורמת לעשייה של כולנו ולתוצאות טובות יותר בשטח.
אני רוצה להודות למר זהר בלום, לגב' אפרת צוקרמן, ולמנהלי האגפים במנהל החינוך שפינו מזמנם והגיעו למפגש חשוב זה ומאחלת לכל הילדים וההורים חופשה מהנה ובטוחה".


זהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

"השקיפות והעבודה השוטפת שלנו עם הנהגת ההורים העירונית הוכיחו שוב כי ההצלחה טמונה בהקשבה לכל השותפים למלאכת החינוך – צוותי החינוך, מנהלי האגפים במנהל החינוך, התלמידים וההורים. השיתוף המתמשך בינינו מוביל את כל מערכת החינוך העירונית לעשייה פורייה, להצלחה ולהגשמה, מקצה לקצה, בכל המגזרים, בכל שכבות הגיל ובכל סוגי החינוך, והשנה כבר מגיל לידה. החזון שלנו לקבל את הסמכות והאחריות לקידום החינוך בגיל הרך סוף סוף קורם עור וגידים. זכיתי לשבת בשולחן עגול של הגיל הרך ולהיווכח מסיפורים אישיים ורוחביים עד כמה ההשפעה של החינוך בגילאים המוקדמים היא מרחיקת לכת וכיצד בכוחה לסייע לצמיחתם והתפתחותם של הילדים בשנים הבאות. זו זכות ושליחות עבורנו".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...