שתף

הנהגת ההורים הארצית: לאפשר לילדים להשלים ימי-למידה בחופשת חנוכה

07:48 19.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הנהגת ההורים הארצית רואה בחופשת חנוכה הקרובה כהזדמנות לאפשר לילדים, כל עוד המצב מאפשר זאת, להשלים חלק מימי הלמידה שהחסירו בעקבות המלחמה

בהמשך לכך, פנה יו"ר הנהגת ההורים הארצית, מירום שיף, למנכ"ל משרד החינוך, מאיר שמעוני, בבקשה לאפשר את הסדרת הלמידה במהלך חופשת החנוכה.

 

"אנו מודעים לכך כי מדובר בימי חופשה של צוותי והחינוך וכי בעת שגרה מדובר בבחירת הצוותים האם לקחת חלק בבית הספר של החגים", נכתב בפניית יו"ר הנהגת ההורים שהוסיף: "אנו מבקשים כי ימי למידה אלו לא יהיו ימי בחירה ויתקיימו בתוספת שכר הגון וראוי לצוותי החינוך״".

 

בנוסף, הנהגת ההורים הארצית קוראת לשר החינוך, יואב קיש, ולשר האוצר, בצלאל סמוטריץ, לאחד כוחות ולמצוא מקורות תקציביים לתכנית מיגון כוללת של מוסדות החינוך במדינה, עוד בשנת הלימודים הנוכחית.

במכתב ששלח בחמישי האחרון יו"ר הנהגת ההורים הארצית, מירום שיף, בשם חברי הוועד המנהל של הנהגת ההורים הארצית, לשרי החינוך והאוצר, הוא מדגיש כי תוכנית המיגון צריכה להיות מיושמת תחילה במוסדות החינוך בגבולות המדינה ובאזורים המועדים לפורענות, ולאחר-מכן, במרכזה.

 

שיף: "הפתרון שסיפקה המדינה לתלמידים והוריהם עד כה, בבחינת "מוגן דיו" ו"הכי מוגן שיש" הוכיחה עצמה כבלתי מספקת. רעיון טוב על הנייר, אך חסר מוגנות מוחלט וסכנה בזמן אמת".

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...