שתף

המצילים החדשים של רחובות

09:52 14.05.2020

מה חדש ברחובות

תכירו את המתנדבים החדשים שהולכים להציל חיים ברחובות

 

18 חובשים מצטרפים לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה

 

יום א' השבוע התקבצו 11 מתוך 18 מתנדבים של איחוד הצלה יחד עם יו"ר צוות 43 רחובות והסביבה של איחוד הצלה רחובות והסביבה, המתנדבים שסיימו זה עתה תקופת השתלמות ארוכה בטיפול בשטח קיבלו את תיק הציוד החדש.


מעתה המתנדבים שסיימו לאחרונה את קורס החובשים בנס ציונה לא יזדקקו יותר לחניכה של מתנדב וותיק והם הפכו למתנדבים מן המניין.

 

18 המתנדבים ביניהם תושבי רחובות, נס ציונה ומועצה אזורית גן שורק מייצגים את מיטב האוכלוסייה וביניהם: גברים ונשים, חילונים ודתיים.

 

בצוות 43 רחובות והסביבה של איחוד הצלה מתנדבים כיום כ150 מתנדבים, מתוכם כ35 רוכבי אופנולנסים.

 

כאמור המתנדבים שסיימו עתה את תקופת ההשתלמות קיבלו את תיק החובש ומעתה יוכלו לתת מענה רפואי לכל חולה או נפגע.

 

יוני רוטנברג ראש סניף רחובות והסביבה באיחוד הצלה מסר: " אני נרגש להעניק את תיק החובש לעוד 18 מתנדבים חדשים ובכך להמשיך ולתת את השירות המהיר והטוב ביותר לאזרחים בגזרת הסניף בפרט ובישראל בכלל. אני מודה למתנדבים ולמתנדבות על כך שבחרו להתנדב בהצלת חיים ולתת מעצמם למען האחר"

 

דור בכר חובש איחוד הצלה ואחד המסיימים הטריים מסר: אני מודה לארגון איחוד הצלה על ההשקעה הרבה בהכשרתנו וכעת גם לרגל קבלת הציוד הרפואי עת סיימנו את תקופת ההשתלמות המקצועית."

 

בתמונה: החובשים שסיימו את תקופת ההשתלמות מקבלים את תיק הציוד הרפואי יחד עם יו"ר סניף רחובות והסביבה יוני רוטנברג.

אבי שאער
טובי שמש
מנחם נחשון
דור בכר
פנינה גנץ
מיכל ג׳ובני
דקל מוליאן
נריה רידי
לידור חיים
יונתן ססי
ענת סבאג

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...