שתף

המצטיינות של רחובות

09:20 19.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

טקס מצטיינות המאמאנט של רחובות : ניצני המדע יחד עם המאמנת איריס דיין ניצחו וקיבלו צלחת אליפות על כלל המשחקים לאורך העונה וזכו בגביע אליפות על משחק הגמר מול ויצמן

 

המאמאנט, ליגת האימהות בכדורשת, מהווה את פרויקט האימהות הספורטיבי, החברתי והקהילתי הגדול בישראל והיא מונה למעלה מחמשת אלפים נשים בכל רחבי הארץ.


ליגת מאמאנט רחובות קיימת 9 שנים וברחובות ישנן 13 קבוצות מבתי הספר בכור לוי, בן גוריון, בן צבי, ההולנדיות, ויצמן, מאמאנט גולד, מעלות סיני, ניצני המדע, סירנות, פרחי המדע, רמון, שפרינצק ותחכמוני.


ביום חמישי (14.06) התקיים טקס הענקת צלחות וגביעים לקבוצות, מצטיינות ומצטיינים לסיום עונת 2022-23, באולם הספורט ברזילי.


ניצני המדע יחד עם המאמנת איריס דיין ניצחו וקיבלו צלחת אליפות על כלל המשחקים לאורך העונה וזכו בגביע אליפות על משחק הגמר מול ויצמן.


זהר בלום, מועמד לראשות העיר, בירך את השחקניות: האימהות המדהימות של רחובות ייצגו השקעה וספורטיביות, הן במשחקים והן באימונים, לאורך כל השנה.


אני גאה בכלל הקבוצות של מאמאנט בעיר ומבטיח לפתח את הפעילות הספורטיבית בעיר ולקדם את המהפכה הנשית בספורט!


אוה גור, מחזיקת תיק מעמד האישה, יו"ר הפורום לקידום מעמד האישה ושחקנית קבוצת ניצני המדע מזה כ- 7 שנים, שמחה על הזכייה: אני גאה בנבחרת שלי, קבוצת ניצני המדע, ובכל הליגה העירונית על העצמה נשית וגאווה לילדים, תוך הנאה באימונים ובמשחקים שמשלבים עבודת צוות וכושר גופני. אני קוראת לכל האימהות ולהצטרף לקהילה המדהימה שלנו ולהרים את האחווה הנשית בעיר!


אני רוצה להודות לסיוון שפר, מנכ"לית ארגון מאמאנט; אלכס בר מכר, מנהל ליגת מאמאנט בחברה העירונית; סיגל לוי, יו"ר מאמאנט רחובות ודורון שמחי, מנהל אגף הספורט.


לחבריי לסיעה שהגיעו לכבד, זהר בלום, מועמד לראשות העיר רחובות ומחזיק תיק החינוך, ועו"ד שמואל בר דאנזאן, מחזיק תיק שירותים חברתיים.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...